Pravda bolí. Přemýšlela jste někdy o tom, proč vám neustále nevycházejí vaše vztahy? Proč vám pořád někdo musel zase zlomit srdce? Možná dáváte vinu jen jemu, ale nejste náhodou viníkem taky trochu i vy? Může to být obojí. Zkuste najít odpověď ve vašem znamení zvěrokruhu a odhalte svoje slabé stránky. A příště na ně myslete, až budete znova zamilovaná!
Láska přijde někdy jako blesk z čistého nebe, ale někdy je to tvrdá dřina, abychom našly toho pravého. Pokud jste pořád sama bez partnera, možná děláte nějakou chybu vy sama. Třeba právě tuhle!

Beran


Beranice jsou nezávislé a impulzivní. Zpočátku to může být pro vašeho partnera okouzlující a roztomilé, ale pokud budete neustále připravená vystartovat a obviňovat z čehokoli, nedopadne to dobře. Kromě toho si dávejte pozor na to, abyste nešla do všeho až moc po hlavě. To může partnera odradit.

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich.

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich.

Přečtěte si o tom více a zjistěte, jestli mezi ně náhodou nepatříte i vy!

Doporučené články Číst více

Býk


Býci jsou tvrdohlaví a tvrdohlavost dáváte často najevo i ve vztahu. Jestli jsou vaše záchvaty dlouhé k nevydržení, nemůžete se divit, že vás každý opustí. Zamyslete se nad sebou, jak reagujete ve chvílích hádky? Omluvil se vám, ale vy pořád nejste spokojená a neustále trváte na svém? To je pro něj velmi vyčerpávající. Proč by to měl snášet?

Blíženci
 


Blíženci jsou známí svým svobodným duchem. Většinou se neradi nechávají připoutat, a to i ve vztahu. Blíženkyně rády flirtují a otevřeně projevují zájem o jinou osobu opačného pohlaví. Rozvíjejí otevřené vztahy, takže pokud je váš partner monogamní, jen těžko tohle vydýchá. Probuďte se, jestli chcete vážný vztah, dejte si na oči klapky!

Rak


Raci jsou nezávislí a rádi spoléhají sami na sebe. Jakmile žena ve znamení Raka vstoupí do vztahu, má tendenci ukázat svoji nehynoucí lásku. Čím více ale pečuje o svého partnera, tím víc se stává posedlou. Dost často tuhle „péči“ partner nezvládne, protože má pocit, že ho dusíte. Zvolněte a nechte ho dýchat.