Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Beran (21. 3. – 20. 4.) 

Vyrušte je při práci. Berani se na úkoly stoprocentně soustředí a jdou do nich plnou parou. Postavte se jim do cesty a bude tóčo, ale připravte se, že vás zničí. Naštvaný Beran je ten nejhorší Beran.

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Věci probíhají dobře, když váš partner ví, že si ho vážíte. Pochvala, nebo uznalá poklona, je jedno, jak to dáte najevo. Chcete-li dosáhnout vzájemného porozumění a uchovat lásku, je důležité naučit se volit ta správná slova. Každé znamení zvěrokruhu má s

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Nachytejte je nepřipravené. Býci si zakládají na svojí stabilitě a nesnáší překvapení. Pokud je nějak vykolejíte, budou celý zmatení a rozklepaní.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 

Nechte je dlouho čekat. Blíženci mají rádi pocit, že ovládají prostor i situaci. Když musí dlouho čekat, začnou se rychle cítit v pasti, jakože ztrácí kontrolu, což je dokonale rozpálí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buďte kamarád na baterky. Raci milují lidi a neustále hledají někoho, kdo bude milovat je a kdo jim bude dobrým přítelem. Kašlete na ně a se zlou se potážete.