Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - přesně tak, jak se vám to bude líbit. Jaký styl bydlení vám předurčily hvězdy? 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beranovi vládne ohnivý Mars a která barva je energičtější než červená? Odstíny karmínové vás motivují. Jste citliví na světlo, a pokud půjdete do světlých odstínů, dostanete se pravděpodobně do depresí. Bordó, je ta správná barva, která nastaví dramatickou atmosféru, kterou tolik milujete. 

Horoskop na dnešní den - Pátek 04-12-2020 - Poddáte-li se chvilkové náladě, snadno se dostanete na scestí...

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je ovládán smyslnou Venuší, která vám dává přirozený talent pro dekorace. Jste hluboce citliví na domácí prostředí a potřebujete žít v pohodlném prostoru. Každý detail je pro vás důležitý a budete investovat do toho nejlepšího. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci touží po rozmanitosti, a proto bude váš domov vypadat divoce nebo jako naprostý výbuch kreativity! Váš styl je pestrý – setkává se s tradičním, ale i s mixem staromódního a moderního, dokonce i bláznivého stylu. Kreativita, barvy a zábava by měly být součástí vašeho domova.