Střelec

Střelec má tendenci k rychlému rozhodování a často skončí vztah s prvním mráčkem, který se na společné obloze objeví. Rozhodně nechce nic řešit a dává přednost spíše flirtům. Pokud investuje do vážnějšího vztahu a partner ho stihne opustit rychleji, hledá zraněný Střelec nejčastěji útěchu u někoho jiného. V náruči nového partnera se mu bolest a zklamání skrývá lépe.

Kozoroh

Velice praktický Kozoroh se s rozchodem dokáže vyrovnat poměrně dobře, pokud dostane odpověď na otázku: "Proč?" Pokud se příčiny nedopátrá, bude bývalému mailovat, telefonovat, psát, bude na něj čekat v oblíbených restauracích a dožadovat se dialogu. Pokud ji dostane a smíří se s ní, bývá s ním zpravidla dobrá domluva. Jako znamení toužící po harmonii vždy dá přednost klidnému rozchodu před dramatickými hádkami, emocionálními výbuchy a spory o majetek.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (20-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (20-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Vodnář

Vodnář většinou dává přednost vyřešení konfliktu s partnerem mluvením než nějakými hádkami či vyhrožováním odchodem. Pokud ale Vodnáře někdo opustí, pak sám potřebuje výraznou změnu, která by mu pomohla se přes rozchod přenést. Nový účes, nová práce, dovolená nebo na chvíli bydlet s kamarádkou. V extrémnějších případech je to tetování nebo svatba z trucu. Většinou to ale zabere a Vodnář rychle zapomene.

Ryby

Citlivé Ryby umějí otevřít svá srdce. To jim může přinést ve vztahu užitek, ale taky tím dávají druhému do ruky možnost, jak je jednoduše ranit. Opuštěná Ryba si potřebuje prožít svou emoci, ale většinou se jí podaří brzy vyplout ode dna směrem vzhůru a nepřestat věřit v dobré konce. Jednou to přece musí přijít a žádnou řekou se nedá plout úplně rovně.