Je to tak: někdo se z rozchodu otřepe za pár dní, a jiný se potřebuje v emocích doslova vykoupat. Někdo si umí vzít poučení do budoucna, a jiný se bude pořád upínat na bývalého partnera. Každé znamení má tendenci zvládat rozchod jinak: co říkají hvězdy o Pannách a jak to mají Střelci?

Beran

Beranům se často může stát, že se ve vztazích začnou nudit. Jakmile dostanou pocit, že partnerství jim nevyhovuje ve všech ohledech, nemají problém z něj rychle vycouvat. Většinou to bývají oni, kdo vztah ukončí. Pokud je náhodou někdo rychlejší, většinou je to zaskočí a mohou mít tendenci k vyvádění nejrůznějších naschválů. Většinou to ale nemá dlouhého trvání, Beran se brzy oklepe a těší se na novou příležitost.

Horoskop na dnešní den - Středa (29-01-2020) - Odhodíte dnes veškeré konvence a začnete jednat neobyčejně přirozeně a spontánně.

Horoskop na dnešní den - Středa (29-01-2020) - Odhodíte dnes veškeré konvence a začnete jednat neobyčejně přirozeně a spontánně.

Na vašem pracovišti z toho může být svěží závan nového trendu, který v nejbližší době ovládne chování vašich partnerů. Obnovte kontakty a věnujte se organizaci práce a činnosti úředního charakteru.

Doporučené články Číst více

Býk

Býkům trvá většinou dlouho, než se rozhodnou vztah skončit. Vždycky raději věří, že se situace nějak urovná. Pokud vztah dospěje k rozchodu, potřebuje Býk hodně času pro sebe. Jeho pocity jsou směsicí zklamání, frustrace a obav z nového začátku. Býci se většinou stáhnou do sebe, nehledají pomoc u ostatních a svými pocity je nezatěžují. I proto se ostatním může zdát, že Býci tyto situace zvládají s přehledem. Není to úplně pravda, většinu emocí dovedou umně ukrývat.

Blíženci

Blíženci se rozcházejí zpravidla znenadání a všem se zdá, že rozbíjejí fungující vztah. Blíženci totiž nemají potřebu o problémech nebo svých pochybách hovořit před ostatními. Vždycky jsou si jich ale dobře vědomi a mívají v záloze plán B. Rozchod je tedy nezastihne nikdy tak úplně nepřipravené. Pokud je to ale ten druhý, kdo je iniciátorem, může od Blíženců čekat totální vymazání z jejich života. Blíženci budou zpravidla předstírat, že se se svým bývalým nikdy v životě nepotkali.

Rak

Raci patří mezi velice starostlivé a milující lidi. Druhého zahrnují láskou a péčí a často dostanou pocit, že ji ten druhý nedostatečně opětuje. Což u Raků bývá skoro pravidlem a často i příčinou rozchodu. Pokud je opuštěným Rak, prožívá to většinou hodně emocionálně. Pláče, svěřuje se, situaci rozebírá až do úplného vyčerpání. Pak teprve se odráží ode dna. Někdy dostane potřebu se pomstít, ale citlivému člověku, jako je on, žádná pomsta to správné zadostiučinění nepřinese.