BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, prázdniny si užijete po boku své drahé polovičky. Vše bude zalité sluncem a romantikou, kterou si budete dopřávat i na své luxusní dovolené. Kolem singles se začne někdo motat, ale pozor! Nebude tak zajímavý, jak se na první pohled zdálo. Pošlete ho k vodě? 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, o prázdninách vám bude trochu horko. Vaše drahá polovička se chce bavit a vy ji nestíháte. Právě proto ji může zaujmout osoba s velkým smyslem pro humor. V tomto případě buďte asertivní. Zdravé sebeprosazování vám nesmí chybět. Ani singles to nebudou mít jednoduché. Proč? 

Horoskop na dnešní den - Středa (29-01-2020) - Odhodíte dnes veškeré konvence a začnete jednat neobyčejně přirozeně a spontánně.

Horoskop na dnešní den - Středa (29-01-2020) - Odhodíte dnes veškeré konvence a začnete jednat neobyčejně přirozeně a spontánně.

Na vašem pracovišti z toho může být svěží závan nového trendu, který v nejbližší době ovládne chování vašich partnerů. Obnovte kontakty a věnujte se organizaci práce a činnosti úředního charakteru.

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Singles Blížencům se zalíbí někdo, s kým by si uměli představit vztah. Ale pozor! Někdo vás může předběhnout. A co vy na to? Před svými konkurenty si neberete servítky. Jen to nehroťte, nechcete si přece kazit dojem před svou novou láskou. Kam se vydáte a co vás čeká?