Vánoce jsou sice hlavně rodinné svátky, ale na vánočních večírcích se zrodí nejeden vztah. Čeká to i vás?

Beran

Téměř u všech Beranů se bude projevovat princip návratu, takže, pokud jste se s někým v nedaleké minulosti neuváženě rozešli a nyní toho upřímně litujete, budete mít možnost se vrátit. Pokud by s tím byly spojené jakékoliv komplikace, využijte toho, že budou Vánoce a Silvestr a položte na oltář své lásky zajímavý dárek. Když se trefíte do vkusu svého protějšku, budete mít větší úspěch, než když se budete jen tak snažit pozvat toho druhého na kafe.

V jakém bodě života se nacházíte podle zvěrokruhu: Hrozí vám výpověď či rozvod?

V jakém bodě života se nacházíte podle zvěrokruhu: Hrozí vám výpověď či rozvod?

Vládnoucí planetou tohoto období je Venuše, která symbolizuje lásku, sexualitu a erotiku. Bod života se pohybuje ve znamení Blíženců, takže je nezbytné v dětech rozvíjet intelekt a samostatné myšlení. Je to také období, kdy se dospívající setkají poprvé s

Doporučené články Číst více

Býk

Poslední měsíc v tomto roce vám přinese chvilky, kdy se budete cítit spíše depresivně než vesele, budete přemýšlet o svých vztazích a možná i přijdete na myšlenku, že by nemuselo být špatné, najít si jiný vztah, než ten, ve kterém se necítíte zrovna šťastní. S velkou pravděpodobností se setkáte s novým zajímavým partnerem přibližně v polovině prosince, nejdříve budete nadšení, potom se neubráníte srovnávání a nebudete se moct rozhodnout ani pro jeden z nich. Možná se vám na pár týdnů zalíbí mít dva vztahy najednou.

Blíženci

K Blížencům se v prosinci letošního roku bude nejvíce hodit skromnost a věrnost. Pokud už mají dlouhodobého partnera, tak s ním budou i nadále a budou mu věrní a v případě radostného očekávání, kdy žádný vztah v současnosti nemají, ale právě se s někým seznámili, tak se mohou těšit na zajímavé zážitky, s nimiž budou s nejvyšší pravděpodobností spokojení a v novém vztahu zůstanou, dá se říct, že skutečně nadlouho.

Rak  

V prosinci to bude velmi spokojené znamení, protože v oblasti vztahů a sexu se může těšit na spoustu vzrušujících překvapení. Rak sám se bude projevovat jako věrný a spolehlivý životní společník, ale bude mít kolem sebe plno zajímavých kamarádů, kteří berou život spíše jako arénu, v níž bojuje každý sám za sebe. Raci ale zůstanou neoblomně věrní svým protějškům, i když na společenské úrovni se s každým rádi pobaví.