Vánoce jsou sice hlavně rodinné svátky, ale na vánočních večírcích se zrodí nejeden vztah. Čeká to i vás?

Beran

Téměř u všech Beranů se bude projevovat princip návratu, takže, pokud jste se s někým v nedaleké minulosti neuváženě rozešli a nyní toho upřímně litujete, budete mít možnost se vrátit. Pokud by s tím byly spojené jakékoliv komplikace, využijte toho, že budou Vánoce a Silvestr a položte na oltář své lásky zajímavý dárek. Když se trefíte do vkusu svého protějšku, budete mít větší úspěch, než když se budete jen tak snažit pozvat toho druhého na kafe.

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Býk

Poslední měsíc v tomto roce vám přinese chvilky, kdy se budete cítit spíše depresivně než vesele, budete přemýšlet o svých vztazích a možná i přijdete na myšlenku, že by nemuselo být špatné, najít si jiný vztah, než ten, ve kterém se necítíte zrovna šťastní. S velkou pravděpodobností se setkáte s novým zajímavým partnerem přibližně v polovině prosince, nejdříve budete nadšení, potom se neubráníte srovnávání a nebudete se moct rozhodnout ani pro jeden z nich. Možná se vám na pár týdnů zalíbí mít dva vztahy najednou.

Blíženci

K Blížencům se v prosinci letošního roku bude nejvíce hodit skromnost a věrnost. Pokud už mají dlouhodobého partnera, tak s ním budou i nadále a budou mu věrní a v případě radostného očekávání, kdy žádný vztah v současnosti nemají, ale právě se s někým seznámili, tak se mohou těšit na zajímavé zážitky, s nimiž budou s nejvyšší pravděpodobností spokojení a v novém vztahu zůstanou, dá se říct, že skutečně nadlouho.

Rak  

V prosinci to bude velmi spokojené znamení, protože v oblasti vztahů a sexu se může těšit na spoustu vzrušujících překvapení. Rak sám se bude projevovat jako věrný a spolehlivý životní společník, ale bude mít kolem sebe plno zajímavých kamarádů, kteří berou život spíše jako arénu, v níž bojuje každý sám za sebe. Raci ale zůstanou neoblomně věrní svým protějškům, i když na společenské úrovni se s každým rádi pobaví.