Listopad sice není zrovna měsícem zamilovaných, ale na některá znamení se bohyně lásky přece jen usměje. Je mezi nimi to vaše?

Beran


V lásce to tento měsíc bude jak na houpačce. Je důležité, nenechat se pohltit hádavou náladou. Uran se pře s Vnější, proto může docházet v partnerství k rozepřím. Obzvlášť 18 - 20. listopad je jakýmsi krizovým bodem. Raději nepřilévat oleje do ohně. Mohlo by vás to mrzet.

Horoskop na dnešní den - Pátek 28-05-2021 - Vsaďte na fyzickou aktivitu, tam se vám nemůže nic přihodit...

Býk


15. listopad může negativně ovlivnit vaše vztahy. Kolem 22. se situace zklidňuje, budete pršet elánem a nadhledem a v lásce se vše krásné ustálí. Prostě jakmile se přehoupne polovina měsíce, jste za vodou.

Blíženci


V lásce se vám bude dařit. Venuše je po celý měsíc na vaší straně. Venuše vám bude přát a kolem 6. listopadu vám Osud může poslat tu správnou osobu pro lásku. Jen 15. listopad může s vaším stálým protějškem přinést nečekané neshody. Pozor na váš ostrý jazýček, může se stát, že svého partnera zažene do kouta a to neprávem. Aby se to proti vám zbytečné neobrátilo!

Rak


Tento měsíc budou vztahy poněkud komplikované. Bude to chtít hodně diplomacie. Venuše se hádá s vaším znamením, což přináší neklid a někdy i přelétavost. Kolem 15. listopadu nastane obrat k lepšímu a pak už jen klid a pohoda.