Listopad sice není zrovna měsícem zamilovaných, ale na některá znamení se bohyně lásky přece jen usměje. Je mezi nimi to vaše?

Beran


V lásce to tento měsíc bude jak na houpačce. Je důležité, nenechat se pohltit hádavou náladou. Uran se pře s Vnější, proto může docházet v partnerství k rozepřím. Obzvlášť 18 - 20. listopad je jakýmsi krizovým bodem. Raději nepřilévat oleje do ohně. Mohlo by vás to mrzet.

Chcete konečně zhubnout? Jezte podle čtyř živlů zvěrokruhu!

Chcete konečně zhubnout? Jezte podle čtyř živlů zvěrokruhu!

Vaši snahu usnadní hubnoucí rady podle čtyř živlů zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

Býk


15. listopad může negativně ovlivnit vaše vztahy. Kolem 22. se situace zklidňuje, budete pršet elánem a nadhledem a v lásce se vše krásné ustálí. Prostě jakmile se přehoupne polovina měsíce, jste za vodou.

Blíženci


V lásce se vám bude dařit. Venuše je po celý měsíc na vaší straně. Venuše vám bude přát a kolem 6. listopadu vám Osud může poslat tu správnou osobu pro lásku. Jen 15. listopad může s vaším stálým protějškem přinést nečekané neshody. Pozor na váš ostrý jazýček, může se stát, že svého partnera zažene do kouta a to neprávem. Aby se to proti vám zbytečné neobrátilo!

Rak


Tento měsíc budou vztahy poněkud komplikované. Bude to chtít hodně diplomacie. Venuše se hádá s vaším znamením, což přináší neklid a někdy i přelétavost. Kolem 15. listopadu nastane obrat k lepšímu a pak už jen klid a pohoda.