Pokud máte pocit, že toto teplé počasí nedáváte a často vás přepadají chmury, nezoufejte! Každé znamení zvěrokruhu má nějakou berličku, která ho vytrhne ze špatné nálady. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít radši flašku rumu do ruky?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani moc často deprese nemívají, ale pokud na ně přijde tato nálada, stojí to za to. Zamknou se ve svém bytě a přestanou naprosto komunikovat s okolím. Jediné, co jim v tento moment pomůže, je dobrá kniha, která je vytrhne z jejich života.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-05-2020) - Máte obavy, že některá vaše podezření jsou oprávněná a v jisté chvíli někdo...

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-05-2020) - Máte obavy, že některá vaše podezření jsou oprávněná a v jisté chvíli někdo...

Určitě se ale hodně mýlíte, to, čeho si všímáte, je jen zdání. Chybí vnitřní rovnováha, je třeba podpory a pochopení.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je jako chodící hromádka neštěstí. Jediné, co jim v tyto dny pomůže, je kvalitní sex a hlavně vyvrcholení. Všechny útrapy jsou pak rázem pryč a spokojený Býk se pak usmívá jako sluníčko.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Na Blížence toto léto opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.