Pokud máte pocit, že toto teplé počasí nedáváte a často vás přepadají chmury, nezoufejte! Každé znamení zvěrokruhu má nějakou berličku, která ho vytrhne ze špatné nálady. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít radši flašku rumu do ruky?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani moc často deprese nemívají, ale pokud na ně přijde tato nálada, stojí to za to. Zamknou se ve svém bytě a přestanou naprosto komunikovat s okolím. Jediné, co jim v tento moment pomůže, je dobrá kniha, která je vytrhne z jejich života.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (07-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (07-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je jako chodící hromádka neštěstí. Jediné, co jim v tyto dny pomůže, je kvalitní sex a hlavně vyvrcholení. Všechny útrapy jsou pak rázem pryč a spokojený Býk se pak usmívá jako sluníčko.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Na Blížence toto léto opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Letní únavu by měl Rak zahnat pomocí hudby a umění. Pustit si svůj oblíbený song a jen tak si něco čmárat do sešitu, to vám pomůže. Toto znamení by mělo úplně zapomenout na čas a nechat se jen tak unášet.