Dokonce i taková věc, jako je pití alkoholu, může být podmíněna znamením, ve kterém jste se narodila. Co vám daly hvězdy do vínku, pokud jde o alkoholové návyky? Umíte pít, anebo vás alkohol zbavuje zábran, čehož pak litujete?

Beran

Berani milují alkoholové dýchánky a rádi se účastní jakékoli akce, kde se pije. Dávají přednost nefiltrovaným pivům a jsou velmi zábavní. Těší je, když se kolem všichni smějí jejich vtípkům, ovšem pozor: Když se Berani napijí, jsou pak nejen vtipní, ale taky otevření. Nerozpakují se říct pravdu, i kdyby byla sebetvrdší. Buďte na to připraveni. Jejich jazyk je v kombinaci s alkoholem ještě ostřejší.

Horoskop na dnešní den - Neděle (31-05-2020) - Dnes vám bude přát štěstí ve všem, do čeho se pustíte.

Horoskop na dnešní den - Neděle (31-05-2020) - Dnes vám bude přát štěstí ve všem, do čeho se pustíte.

Nenechávejte ale běžet věci po svém, nýbrž si je po celý čas diskrétně hlídejte. Tak, abyste byli v každém okamžiku připraveni intervenovat, bude-li to nutné. Úspěchy jsou možné, pokud si dnes poradíte se všemi testy a prověrkami.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci se rádi smějí, a když pijí, všichni se smějí spolu s nimi. Buďte opatrní, protože alkohol v nich uvolní zábrany a oni jsou pak celkem krutí – zejména ke svým nejbližším. Taky dávejte dobrý pozor, kde jsou, protože když Býci holdují alkoholu, jsou extrémně nemotorní a taky tvrdohlaví, takže je jen těžko dostanete do postele. Když pijete s Býkem, radši se s ním taky nepouštějte do hádky. Nedopadlo by to dobře.

Blíženci

Blíženci jsou dvě osoby v jedné. Takže si asi umíte představit, jaké to je popíjet právě s nimi. Vedle toho, že pořád mluví, tak se taky může jejich nálada změnit během chvilky. Milují alkoholové párty, protože jsou mistři flirtování a svádění a alkohol jim v tom hodně pomáhá. Jakmile to ale s pitím přeženou, stávají se velmi sentimentální, což bývá nepříjemné hlavně pro ty, kteří jsou střízliví, nebo ty, kteří nedávají emoce moc najevo.

Rak

Raci jsou emocionální pijani a taky ti, kteří začnou brečet na podlaze, když se něco nedaří. Pít s nimi tedy není žádná sláva, v jednu chvíli pláčou nad svým životem, druhou pokřikují na barmana, aby jim dolil. Když pijí, nechtějí přestat a kolikrát netušíte, co se chystají udělat nebo provést.