Lev

Lvi jsou velmi optimističtí a laskaví, ale obecně moc druhých šancí nedávají. Myslí si, že jakmile někomu ukážou své skutečná já, je potřeba si vzájemně důvěřovat. A pokud jim někdo takový způsobí bolest, vyloučí ho raději ze svého života. Jestli ublížíte Lvům, a to až tak, že vás začnou nenávidět, nečekejte odpuštění, natož druhou šanci.

Panna

Panny mají jasnou představu o tom, co od partnera nebo přítele očekávají, a když to nedostanou, nebudou s nimi chtít mít nic společného. V takovém případě čekejte spíše konec. U Panen neexistuje žádné „podruhé“, žádné opakování, návraty a snahy o zlepšení věcí. Když je zklamete, máte utrum. Proč by vám Panna měla dávat druhou šanci? Aby se zase spálila? Nene, je natolik kritická, že další šanci vám jednoduše nedá.

7 NAJVÝBUŠNEJŠÍCH ZNAMENÍ, KTORÝM SA RADŠEJ VYHÝBAJ

7 NAJVÝBUŠNEJŠÍCH ZNAMENÍ, KTORÝM SA RADŠEJ VYHÝBAJ

Všetci sa ob­čas hne­váme, nie­kedy je hnev opráv­nený a ino­kedy nie. Nie je žiad­nym ta­jom­stvom, že by si si ne­mala po­ka­ziť vzťah s ni­kým, nech sa už hnevá ako­koľ­vek veľa. Ak uvi­díš, že sa nie­kto hnevá, in­tu­ícia ti bude ra­diť dať mu pries­t

Doporučené články Číst více