Dokážete vnímat druhé? Umíte číst jejich auru a energii? Možná patříte k těm, kteří jsou skutečně natolik vnímaví a intuitivní, že přesně vytuší, co se v tom druhém děje, a dokážou okamžitě nabídnout pomoc. Vnímavost a citlivost z velké míry souvisí i se zvěrokruhem. Kterých šest znamení patří k dobrým čtenářům lidské aury a energie?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou chytří a velmi zdatní psychologové duše. Téměř každý Beran by si mohl otevřít ambulanci a léčit energií druhé lidi. Ve skutečnosti jsou totiž velmi chápaví a vnímaví k potřebám lidí kolem sebe a snadno vyčtou, co druzí potřebují a jak jsou právě naladěni. Když chtějí pomoct, zjistí, co je špatně, a pak o tom s vámi budou podrobně mluvit, aby zmírnili vaše obavy. Zároveň tak harmonizují vaši energii a bude vám lépe.

Narodili jste se, abyste změnili svět? Těchto 5 znamení zvěrokruhu ano!

Narodili jste se, abyste změnili svět? Těchto 5 znamení zvěrokruhu ano!

Každé znamení zvěrokruhu má v sobě něco úžasného a zvláštního, ale ne každé má možnost změnit svět...

Doporučené články Číst více

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud existuje znamení, které bývá spojováno s léčitelstvím a prací s energiemi, pak je to Rak. Ti se s touto schopností vlastně narodili, tohle umění jim koluje v žilách od narození. Raky najdete v denních lázních, wellness zařízeních a na jiných podobných místech. Díky nim se všude tam budete cítit naprosto dokonale. Milujete aromaterapii? Raci vytuší, jaký éterický olej budete potřebovat právě vy k uzdravení všech problémů, které vás trápí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny jsou sice analytické a milují pořádek, ale jsou taky velmi soucitné, empatické a pomáhající. Vzhledem k tomu, že jejich povaha je trochu komplikovanější, je poněkud obtížné přijímat jejich pomoc. Pravda ale je, že když se jim podaří „obejít“ svou pověst, můžou skutečně velmi dobře vnímat vaši energii a pomoct vám. Panna ráda pomáhá, jen moc nechce, abyste to věděli.