Někteří lidé působí jako tvrďáci, kteří se nezaleknou ničeho a nikoho, jsou negativní, sarkastičtí nebo cyničtí. Mnozí z nich jsou ale ve skutečnosti citliví a zranitelní a tvrdá šlupka je jen ochrana, která je má chránit před nástrahami světa. Která znamení zvěrokruhu jsou právě taková?

Kozoroh (22.12.- 19.1.)

Kozorozi jsou tvrdí dříči a velmi často mají tvrdou skořápku navenek, to proto, že už byli mnohokrát zranění. Můžou být drsní, nepřátelští, mohou štípat slovy a chovat se, jako by měli příliš práce na to, aby měli čas se vám otevřít. Pointa? Kozorozi jsou ve své podstatě velmi plaší a citliví. Cítí se nepříjemně na společenských akcích, zvláště když tam neznají téměř nikoho. Raději stojí u zdi a tiše popíjejí sklenku vína. Otevřenosti se bojí, protože je v minulosti často spálila, a to nechtějí opakovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Vodnáři se často chovají nepřístupně a nedostupně. Pokud budou mít ale pocit, že jim nehrozí zranění a jsou v bezpečí, budou to příjemní parťáci. Chtějí se totiž radovat z lidí kolem sebe, ale bojí se chaotických emocí a reakcí. Tvrdostí si chtějí zajistit klid a vyhnout se tomu, aby museli pomáhat lidem kolem sebe. Mohou být taky sarkastičtí, ale ve skutečnosti jen potřebují dostatek osobního prostoru.  

Panna (23.8.- 22.9.)

Panny bývají na první pohled velmi nečitelné a mohou působit tvrdě. To proto, aby ostatní neviděli, jak zranitelné vlastně jsou. Schovávají se také za široké znalosti a analytické myšlení, díky kterým působí namachrovaně. Bývají často velmi kritické a drsné, ale je to jen způsob, jak si udržet lidi od těla. Pravdou je, že Panny hodně přemýšlejí o tom, co si o nich druzí myslí. Když jsou tvrdé, je menší pravděpodobnost, že je někdo zraní.