Není to vaše silná stránka, seznamovat se s novými lidmi a spřátelit se? Pro někoho je navazování nových přátelských vztahů přirozené, pro jiného je to velmi náročné nebo obtížné. Někteří lidé váhají, když mají někoho oslovit, druhým to nevadí ani trochu.

Rak (21. června–22. července)

Raci jsou znamení, které miluje rodinnou pohodu a setkání mezi svými blízkými. Se známými lidmi rádi oslavují a baví se a jsou rádi, když druzí vidí, že jsou šťastní. Ale ve své podstatě jsou Raci spíše introverti, kterým nevadí sedět doma s knihou, odpočívat a být sám. Těžko navazují nové individuální vztahy, protože je pro ně těžké naučit se důvěřovat. Jejich postoj k přátelství: Čím více, tím veseleji. Proto jsou raději ve skupinách, a nejraději s rodinou.

Jaká jsou nejhlubší tajemství jednotlivých znamení? Co tají Raci, co Kozorozi?

Jaká jsou nejhlubší tajemství jednotlivých znamení? Co tají Raci, co Kozorozi?

Každý z nás máme něco, čím se před druhými nechlubíme, co chceme, aby zůstalo ukryto v našem nitru. Napadlo by vás, že třeba přepečlivé Panny mají druhou tvář?

Doporučené články Číst více

Vodnář (20. ledna–18. února)

Vodnáři jsou poněkud introvertní a plaché znamení, a to je důvod, proč to nemají snadné, pokud jde o navazování nových přátelství. Dost často taky přemýšlejí o tom, zda se tomu druhému dá důvěřovat. Pokud je problém důvěra, nepustí si ho k sobě. Jsou sice ochotní „hrát“ přátelskou hru, ale vrací stejnou mincí – když je někdo nedůvěryhodný, platí, že ani jim nikdo nemůže důvěřovat. Jinak jsou blázni do své rodiny a blízké osoby, ale nové přátelství si musí nejprve pořádně prověřit. Vždy budou podezírat z toho, že je nikdo nemá rád, a podle toho budou jednat. Bohužel vždy očekávají od druhých to špatné.

Panna (23. srpna–22. září)

Nikdo nemiluje dobré přátele víc než Panna, ale to neznamená, že je pro toto znamení snadné přátelství navázat a udržet si ho. Panna je trochu drsné znamení, které má tendenci chovat se tvrdě navenek, takže přátelé k nim tak snadno nepřicházejí. Panny navíc rády sdílejí svoje názory a požadují, aby je druzí automaticky schválili, což samozřejmě není vždy přijato s nadšením. Když si ale Panna vytvoří přátele, je to obvykle na celý život a většinou to je jen jedna osoba nebo dvě. Tito nejlepší přátelé si s nimi dokážou poradit. Ostatní lidi už Panna nepotřebuje.