Váhy (23. září-22. října)

Většina Vah je laskavá a velmi sympatická. Můžete si však všimnout, že o sobě raději nikdy moc nemluví. Budou působit jako sladké bytosti, ale když se budou cítit příliš exponované, uchýlí se ke své skutečné povaze. V takovém případě se můžou Váhy chovat až asociálně a budou hluboce nespokojené samy se sebou. Obracejí svět kvůli svému nedostatku sebeúcty a je to nenávist k sobě samým, která z nich dělá věčně nespokojené bytosti.

Štír (23. října-21. listopadu)

Štír dělá bohužel téměř vždy špatná rozhodnutí, přestože ví, že tato rozhodnutí jsou špatná a někdy i drsná. Dělají to proto, že jsou sebemrskači. To je jádro jejich sadistických způsobů, kterými trestají ostatní, protože cítí, že sami potřebují trest. Štíři jsou mistři tajností; nechtějí, abyste viděli, co se v nich skutečně děje, takže vás nutí, abyste si mysleli, že ten, kdo je ten špatný, jste vy. Čím častěji a více to dělají, tím hůře se cítí, a čím hůře se cítí, tím víc musí ostatní platit za jejich nespokojenost a nízkou sebeúctu.

Ryby jsou asexuální, Štírky špindíry a ženy v Beranu naprosto neschopné v posteli!

Ryby jsou asexuální, Štírky špindíry a ženy v Beranu naprosto neschopné v posteli!

Ryby jsou asexuální, Štírky špindíry a ženy v Beranu naprosto neschopné v posteli!

Doporučené články Číst více

Ryby (19. února-10. března)

Ryby se nikdy necítí dostatečně dobře. Na jedné straně trpí pocity nehodnosti sebe sama, na druhé straně znají moc dobře tento druh projekce, takže svou nespokojenost využívají ve svůj prospěch. Řekněme například, že jsou na nějaké party. Pocity nejistoty se vynoří a způsobí, že Ryby budou chtít utéct. Ovšem nevyzpytatelná stránka jejich znamení změní tuhle neurózu ve výhodu. Tím, že ostatním ukážou, že jsou křehké a nervózní, dokážou vlastně získat převahu.