Pochybnosti. Nedůvěra v sebe sama. Vždycky bude existovat něco, kvůli čemu jsou tihle lidé neustále nespokojení. Existují znamení zvěrokruhu, která se prostě nikdy necítí dost dobře. Nejsou dost dobří pro to, aby je někdo miloval, nejsou dost dobří pro společenské standardy, nejsou dost dobří pro život. Tohle myšlení se s nimi veze celý jejich život.

Blíženci (21. května-20. června)

Dualistická povaha Blíženců dává sice těmto jedincům touhu po tom, aby byli co nejlepší, ale taky velké pochybnosti o vlastních schopnostech. Okamžitě si jsou jistí svými rozhodnutími, aby byli vzápětí plní lítosti a číhajícího strachu nad tím, co právě udělali. Pod jejich pozitivní slupkou se skrývá soukromá vzpomínka na něco, za co se stydí nebo co je zahanbuje a co nikdy nemohou přiznat. Blíženci tajně skrývají svoje pocity hluboké podřadnosti. Nemůžou být proto nikdy zcela spokojení, dokud se nevyrovnají s tím, co je po celý život trápí.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (30-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (30-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Rak (21. června-22. července)

Raci jsou doslova naplnění potřebou udržovat rodinnou pohodu. Touží po štěstí, ale zároveň v nich uvnitř leží hluboce zakořeněný strach z odmítnutí. Vždy se budou zajímat o to, zda ti druzí o všechno, co jim nabízejí, vlastně stojí. Pochybují o záměrech druhých lidí a čekají, až přijde ono odmítnutí. Raci si neuvědomují, že jejich pochybnost vytváří další pochybnosti, což se projevují ve finále odmítnutím, kterého se nejvíce bojí. Můžou být nejkrásnější a nejúžasnější osobou v místnosti, a nikdy se nebudou cítit hodni upřímných komplimentů, které obdrží.

Panna (23. srpna-22. září)

Přestože dokážou Panny velmi divoce bránit svoje názory, jsou také někdy defenzivní. Dost často mají pocit, že jsou podřadné, kvůli čemuž se cítí jako vyvrženci. Nezřídka mají pocit, že se vůbec nehodí do společnosti, v níž se pohybují. Nespokojenost Panny přímo souvisí s tím, že ačkoli hledají něco velkého, zřídkakdy toho dosáhnou, protože samy sebe sabotují svým perfekcionismem. Nastavují zrcadlo samy sobě a vidí v něm někoho, koho vlastně nechtějí akceptovat: někoho slabého a zranitelného.