Někteří lidé působí tajuplně, v některých situacích se chovají nepředvídatelně, jsou pro nás nečitelní. Mohou se chovat tiše, rezervovaně, můžou být osamělí nebo mají naopak mimořádný talent na něco, co ostatní neumí (třeba psát pozadu). Kterých šest znamení zvěrokruhu působí nejzáhadněji?

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři jsou známí tím, že i když jsou s vámi v jedné místnosti, ani o nich nevíte, protože jen stojí v pozadí a pozorují, co se kolem děje. Nic neříkají a působí záhadně. Zjišťují, nasávají atmosféru, informace, kouzlí – jednoduše mají pokerovou tvář, ale co je uvnitř, to vůbec netušíte. Jsou nevyzpytatelní, tajemní a jsou doslova mistry záhadností.

Horoskop na dnešní den - (25-03-2020) - Nemá smysl se držet dosavadní taktiky, když se realita změnila a současná situace vyžaduje zcela jiný přístup.

Horoskop na dnešní den - (25-03-2020) - Nemá smysl se držet dosavadní taktiky, když se realita změnila a současná situace vyžaduje zcela jiný přístup.

Nepropásněte vhodný moment k provedení nezbytné modifikace. Atmosféra přeje milostným kontaktům, pracovním úspěchům a duchovnímu rozvoji.

Doporučené články Číst více

Ryby (19. února – 20. března)

O Rybách se ví, že jsou to tiché a citlivé duše. Jsou taky záhadné a mlčenlivé, zatímco všichni ostatní vykřikují do světa svoje záměry. Ryby ne, ty sice mají svoje plány, ale nemají v úmyslu o nich diskutovat. I když to může spoustu lidí pořádně štvát, tiché a záhadné způsoby Ryby se prostě nezmění. Záhadné jsou a zůstanou v očích všech kolem.

Rak (21. června – 22. července)

Raci jsou velmi intuitivní znamení, které moc nemluví, pokud není třeba, slovy tedy rozhodně neplýtvají. Vědí, co se kolem nich děje, ale svoje poznatky nesdílejí. Proto působí velmi záhadně. Když pak přijdou s brilantním nápadem, lidé kolem nich jsou velmi překvapení.