Jsou lidé, kteří se považují za celoživotní oběti a mají takzvaný perzekuční komplex. Co to znamená? Znamená to, že se neustále cítí pronásledovaní a nechápou, že jim nikdo nerozumí. Touží po pocitu být mučedníkem a usilují o utrpení, aniž si to uvědomují. Nepatří mezi ně i vaše znamení?

Rak (21. června – 22. července)

Raci mají tendenci žít svůj život a zároveň očekávat jen to nejhorší. Jsou sice kreativní a milující, ale z druhé části i pesimističtí a podezíraví. Raci mají permanentní pocit, že jen dávají, a když oni něco potřebují, nikdo jim nepomůže. V jejich případě dochází k lavinovému efektu, kdy mají pocit, že když se něco přihodí, následuje další a další pohroma a nakonec z toho vznikne katastrofa.

Zjistěte, jaké auto se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu!

Zjistěte, jaké auto se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu!

Dnes už bychom asi těžko hledali někoho, kdo ve svém dennodenním životě nepoužívá k cestování automobil a nebo minimálně o nějakém tom autíčku nesní! Víte ale, jaké auto nejvíce odpovídá vaší osobnosti?

Doporučené články Číst více

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby mají velké problémy v případě, když se něco pokazí. Místo objektivního pohledu na situaci mají sklon reagovat přehnaně emočně a nelogicky. Možná si myslí, že nemají nárok na štěstí a že nic nepracuje v jejich prospěch. Jsou citlivé a zároveň pesimistické. Vždy očekávají, že dojde ke katastrofě, a když se tak stane, mají pocit, že není nikdo, kdo by jim v jejich situaci pomohl. Ryby se často také diví, proč ony musí bojovat i za ty nejmenší věci, které ostatní lidé považují za samozřejmost.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Protože Štíři jsou tak citliví, není divu, že mívají někdy pocit, že celý svět stojí proti nim. Neochotně důvěřují lidem, což může vést k jejich izolaci. Přitom právě to by Štíři neměli dělat, když druzí nebudou vědět, že mají s něčím problém, nikdo jim samozřejmě taky nepomůže. Mají sklon neustále podezřívat všechny kolem, hlavně autority. Je to pro ně velmi vyčerpávající, zvláště pokud nemají někoho, kdo by jim podal pomocnou ruku.