Nemusíte se ani zeptat a jsou tu pro vás. Vždy vám rádi pomůžou a nikdy za to nic nechtějí na oplátku! Vaše potřeby kladou obvykle na první místo, a to dokonce nad svoje vlastní. Jakýkoli test loajality by absolvovali na jedničku, jsou nesobečtí a vždy vám nastaví svoje vlastní záda.

Rak (21. června–22. července)

Neexistuje skutečně nic, co by Raci pro své blízké neudělali. Doslova a do písmene Rak nechá všeho, pokud někdo vyjádří naléhavou žádost nebo se ocitne v situaci, kdy je zapotřebí Rakova pomoc. Raci jsou velmi milující a ochranitelští. Když říkají, že tady budou pro vás, nejsou to jen slova, kterými by vás utěšovali. Ve skutečnosti znamenají to, že svoje sliby vždy dodrží a dokážou vám to svými činy. Jsou to ale taky Raci, kteří přitom někdy zapomenou sami na svoje vlastní potřeby.

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Ale podle toho, kdy se váš ex narodil, se dá alespoň celkem snadno předpovědět, co vás čeká.

Doporučené články Číst více

Ryby (19. února–20. března)

Ryby jsou vzorem nesobeckosti a není nic, co by neudělaly pro své blízké, ale i cizí osoby. Vzhledem k tomu, že Ryby jsou velmi intuitivní, nepotřebují ani, aby je někdo o pomoc požádal, obvykle to vytuší a už dopředu vědí, kdy je jejich pomoc potřebná. Ryby raději obětují svoje vlastní pohodlí, jinak to ani nedokážou. I kdyby někdo zneužil jejich laskavou povahu, nezabrání jim to v tom, aby znova pomohly.