Přátelé jsou v životě každého z nás velmi důležití. Není jednoduché najít člověka, který by splňoval všechny parametry skvělého kamaráda. Býk má sice své mouchy, ale dobrý přítel to rozhodně je. Proč byste ho měli mít po svém boku?

  1. Můžete se na něj vždy spolehnout

Býci jsou velmi loajální ke svému blízkému okolí. Není však jednoduché se do takové pozice dostat. Býci si totiž bedlivě vybírají, koho si pustí k tělu. Pokud se vám to podaří, máte obrovské štěstí. Nikdy vás nenechá ve štychu. Dokáže se za vás zaručit a vysekat vás z potíží. Dá za vás klidně i ruku do ohně. Budete se s ním cítit jako se starším sourozencem, který vás za každou cenu ochrání. Bude vám pomáhat i ve chvíli, kdy bude sám na dně. Sebere všechny síly a věnuje je vám. Když budete mít i třeba v noci potíže, nebude váhat ani minutu, vyskočí z postele a hned se za vámi vydá. Takového přítele do nepohody potřebujeme všichni. Pokud máte kamaráda ve znamení Býka, ostatní vám ho mohou jen závidět.

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter

Doporučené články Číst více
  1. Má chuť do života

Býk dělá spoustu činností s velkou chutí. Dokáže si užívat života a nakazit vás tím. Neztrácí smysl pro humor ani v těžkých situacích. Poměrně snadno dokáže ostatní rozveselit a vybudovat si u ostatních přirozenou autoritu. Spousta lidí k němu vzhlíží. Zná ty nejlepší bary a restaurace ve městě, rád vás seznámí s novými lidmi. S ním se nebudete nudit. Když jste smutní, stačí se k Býkovi přidat a hned se vám zlepší nálada. Býci jsou odborníci i na sex. Ten jim jde velmi dobře. Hodí se tedy i na kamaráda s výhodami. Hrátky v posteli si s ním nepochybně užijete. Nedoporučujeme vám ale se do něj zamilovat, protože má poměrně výbušnou povahu, která se nejvíc projeví právě ve dlouhodobém soužití.