Čínský nový rok začíná oficiálně 5. února 2020 a astrologové slibují, že to bude rok štěstí a bohatství. Přinést by měl vlnu radosti, přátelství, pohody a lásky pro všechna znamení zvěrokruhu.

V roce 2020 bude převládajícím prvkem znamení Vepře prvek Země, který se vyznačuje stabilizujícím a upevňujícím vlivem.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (21-11-2019) - Den je vhodný k řešení zlomových situací, jako je podání výpovědi...

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (21-11-2019) - Den je vhodný k řešení zlomových situací, jako je podání výpovědi...

Nemusíte se dnes bát lékařských zákroků. Dostavuje se potřeba změn a reforem i rozvoje vlastních zájmů.

Doporučené články Číst více

Každý by rád věděl, co mu budoucnost chystá, co právě na něj čeká tam, za tím neprůhledným závojem příštího osudu. Lidé se od pradávna pokoušeli alespoň částečně ho poodhrnout a zjistit pravdu. Dozvědět se alespoň, co se stane zítra. Nebo možná i za rok… Také dnes existuje a zkouší se mnoho nejrůznějších způsobů odhalení zítřka. Návštěva u senzibila nebo věštkyně, výklady karet, věštění profesionální i amatérské, třeba i v domácích podmínkách podle návodů z knih, časopisů nebo internetu.

Zkušenosti mnoha lidí potvrzují, že tím nejúčinnějším způsobem, jak se dozvědět alespoň něco z toho, co nám osud uchystal, je astrologická předpověď. Hvězdy se mýlí opravdu velmi vzácně, vždyť jak praví klasik, „Hvězdy nelžou, Bobo“. Hvězdy člověku nabízejí přesné pořadí nadcházejících událostí. Alespoň tedy tomu, kdo umí slyšet, vidět a ropoznávat znamení, které mu nebeská tělesa sesílají.

S pomocí horoskopů sestavených profesionálními astrology se dá rovněž zjistit, pro která znamení horoskopu bude příští rok zdařilý a šťastný a kterým se až tak skvěle nepovede. Opakujeme však, že celková předpověď čínské astrologie pro rok žlutého zemního Vepře je příznivá pro všechna znamení.

Astrologové nicméně pro rok 2020 zvláště vyzdvihují zejména úspěšnost Lvů, Štírů, Pannen, Vodnářů a také Kozorohů. Jedním dechem však potvrzují čínskou charakteristiku nadcházejícího roku: ani ostatní znamení horoskopu nebudou vystavena žádným ranám osudu.

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

Máj je lásky čas, takže dnes trochu zamilovaně: vyrážíte na první rande s novým partnerem či partnerkou a zajímalo by vás, jak potenciální drahou polovičku na schůzce oslnit? Řídit se můžete podle znamení, ve kterém se váš protějšek narodil!

Doporučené články Číst více

Žlutý zemní Vepř je optimista radující se ze života. Do života každého z nás přinese příjemné události a mnoho radosti. Zkrátka u někoho jich bude víc, u někoho trochu míň. Zemní Vepř bude každého ponoukat ke zhodnocení dosavadní životní cesty, k odpouštění a respektu ke své rodině a přátelům.

Pojďme se tedy podívat na horoskop úspěchů všech znamení horoskopu v roce zemního Vepře 2020: