Horoskop vám skoro každý den nabízí spoustu předpovědí, kterých se můžete chytit a o to víc jste pak zklamaní, když se nevyplní. Právě proto vám přinášíme horoskop, ve kterém se dozvíte, kdy už konečně někoho potkáte.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je odjakživa lovcem. Muži i ženy narození v tomto znamení zkrátka dostanou, koho chtějí. Osud jim tedy moc neurčují hvězdy, jelikož oni sami jim to nechtějí umožnit. Beran si vždy vybere toho, po kom touží a nepřestane se snažit, dokud ho nedostane. Vsadíme se, že už někoho takového v okolí máte.

Horoskop na dnešní den - Pátek (22-05-2020) - Jestli dnes budete mít příležitost otevřeně si pohovořit se svým novým podřízeným...

Horoskop na dnešní den - Pátek (22-05-2020) - Jestli dnes budete mít příležitost otevřeně si pohovořit se svým novým podřízeným...

Postarejte se o to. Den podporuje duchovní obnovu, tvůrčí práci. Atmosféra altruizmu.

Doporučené články Číst více


BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Rodinné zázemí. Nemít ho je pro romantického býka nepředstavitelné. Vždycky si bude hledat někoho, s kým bude moci zakládat rodinu, ne jen někoho, s kým by si prvoplánově užil. Na pravou lásku si bude muset ještě počkat. Pravděpodobně se s ní potká někdy příští léto.


BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec je kapitola sama pro sebe. O nápadníky nouzi nemá, ale s žádným si neumí představit celý život. Někdy ale láska přichází postupně, a tak zkuste dát šanci někomu, kdo na první pohled nevypadá jako muž, o kterého byste mohla mít zájem. Někdo takový už ve vašem životě je.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Zpátečnický rak se má neustále na pozoru. Občasně trpí paranoiou, že ten, kdo mu dal najevo city, si s ním jenom pohrává. Ve skutečnosti to tak být nemusí, takže pokud se konečně uvolníte, můžete prožívat lásku třeba hned zítra.