Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze Měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Úplněk v Býku navíc bude maximálně silný a konečně se uvolní všechny zatěžkávací energie. Jak však úplněk působí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy vám to prozradí.
 

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Budete přetažení a unavení. V tomto období se nebudete cítit vůbec dobře. Úplněk vás nabádá, abyste nedělali žádná důležitá rozhodnutí. Časem byste toho mohli litovat.

Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to hlavně těchto sedm

Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to hlavně těchto sedm

Každé znamení zvěrokruhu dostane do vínku kladné, ale i záporné vlastnosti, které je doprovází celý život. Avšak některé, především ty špatné, negativně ovlivňují partnerské vztahy. Která znamení jsou tedy ta nejkomplikovanější a vztah s nimi je velkou zk

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk se kvůli přívalu své energie ani nevyspí. Hlavou mu běhá milion nápadů, které by chtěl v tyto dny uskutečnit. Bohužel se kvůli tomu bude cítit nespokojený, protože nestihne to, co chtěl.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Jste fascinováni měsíčním svitem, takže si dnešní úplněk budete užívat plnými doušky. Měli byste se zaměřit, jak zrealizovat své plány. Jinak se může stát, že o nich budete neustále jen mluvit.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Z citlivého Raka se najednou stane soutěživý typ. Dejte si pozor, ať svojí rivalitou něco nepokazíte. Těžko by se to pak napravovalo. Budete žárlit na všechny, komu se bude dařit. Trochu se uklidněte, jinak se vám to vymstí.