Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze Měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Úplněk v Býku navíc bude maximálně silný a konečně se uvolní všechny zatěžkávací energie. Jak však úplněk působí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy vám to prozradí.
 

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Budete přetažení a unavení. V tomto období se nebudete cítit vůbec dobře. Úplněk vás nabádá, abyste nedělali žádná důležitá rozhodnutí. Časem byste toho mohli litovat.

Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Vánoce se neúprosně blíží a vy si také lámete hlavu nad tím, čím letos potěšit všechny vaše nejbližší? Snad vám při rozhodování pomůže tento horoskop, který vám napoví, co vybrat a hlavně čím určitě udělat radost.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk se kvůli přívalu své energie ani nevyspí. Hlavou mu běhá milion nápadů, které by chtěl v tyto dny uskutečnit. Bohužel se kvůli tomu bude cítit nespokojený, protože nestihne to, co chtěl.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Jste fascinováni měsíčním svitem, takže si dnešní úplněk budete užívat plnými doušky. Měli byste se zaměřit, jak zrealizovat své plány. Jinak se může stát, že o nich budete neustále jen mluvit.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Z citlivého Raka se najednou stane soutěživý typ. Dejte si pozor, ať svojí rivalitou něco nepokazíte. Těžko by se to pak napravovalo. Budete žárlit na všechny, komu se bude dařit. Trochu se uklidněte, jinak se vám to vymstí.