Jistě s námi budete souhlasit, že pro nevěru ve vztahu není místo. Ovšem najdou se mezi námi i takoví, kteří dokážou své polovičce odpustit a nezahodit vše, co mezi nimi bylo kvůli jednomu úletu. Někteří se však cítí natolik dotčeni, že tohle ublížení je pro ně naprosto nemyslitelné.

A právě i v tomhle sehrává naše znamení zvěrokruhu velkou roli. Jsou totiž znamení, pro která je nevěra něco, co dokážou pochopit, a pak jsou tu dvě znamení zvěrokruhu, která v žádném případě záletníky neomlouvají a ani netolerují.

Letní horoskop plný lásky pro každé znamení zvěrokruhu

Letní horoskop plný lásky pro každé znamení zvěrokruhu

Na koho čeká žhavý flirt, vážný vztah nebo románek na dovolené? Hvězdy vám napoví:

Doporučené články Více

Býk

Ačkoliv jsou Býci tvrdohlaví, nepatří mezi ta nejhádavější znamení zvěrokruhu. I když občas mohou působit impulzivně, jak rychle se rozčílili, tak rychle se umí zase uklidnit, jenže co se týče nevěr, nemají slitovaní. Jakmile jednou Býka v tomto směru zklamete, můžete si být jisti, že tady jsou pro vás dveře navždy uzavřené. Je to pro ně obrovské citové zklamání, kterého se jim dostalo od člověka, který pro ně byl vším a to se jednoduše neomlouvá. Býci neodpouští a ani nezapomínají, proto dobře zvažte své činy.