Jenom málokdo může říci, že jeho první vztah vydržel a že je stále s partnerem nebo partnerkou, se kterou došlo k seznámení před mnoha lety. Poměrně běžné je to, že mnoha lidem vztahy nevyjdou. A to i několikrát za život. Logicky hledají hlavně důvody spojené s tím, proč k tomu došlo. Vliv na to má i znamení zvěrokruhu. Tedy horoskop. Každý má ve vztahu jiné potřeby, které mu jsou právě datem narození již dány.

Znamení zvěrokruhu jako vysvětlení problémů

Mnoho lidí nedokáže pochopit, proč jejich vztah ztroskotal. Nedokážou pochopit, kde a proč se stala chyba. Také to nevíte a hledáte vysvětlení? Je to vámi? Nebo je to partnerem? Mnohdy je vysvětlení jednodušší, než si sami myslíte. Tím důvodem je znamená zvěrokruhu. A to ovlivní jenom jedna jediná věc, kterým je datum narození a aktuální poloha planet. Ta ovlivní mnoho věcí, a to včetně lásky v našem životě.

Jak poznáte, že má depresi? Prozradí to jeho nebo její znamení

Jak poznáte, že má depresi? Prozradí to jeho nebo její znamení

Začal se váš kamarád nebo partner z ničeho nic chovat divně? Řekněte nám jeho znamení a my vám prozradíme, zda náhodou není v depresi a jestli se netrápí.

Doporučené články Více

Kozoroh

Kdo má doma kozoroha, ten ho musí milovat. A to naplno. Nesmí dělat jakékoliv kompromisy, které toto znamení nesnáší. Ženy narozené v tomto znamení jsou dokonale šarmantní, jsou atraktivní a také zábavné. Takové, které muži hledají a které musí milovat. Mají však i stinné stránky. Je to celková emocionální chladnost a často nemožnost porozumění druhým lidem. V době klidu je žena-kozoroh usměvavá a milá. V případě hádky pravý opak. Ženy v tomto znamení by se měly naučit lépe krotit negativní emoce a snažit se naopak podpořit ty, které jsou spojeny s láskou a vztahem.

Vodnář

Je hned několik pozitiv, které toto znamená zvěrokruhu má. Žena, která je v tomto znamení narozena, dokáže muže nalákat na nadhled, stejně jako na přirozenou inteligenci, ale i smysl pro humor. I proto nemusí mít na nápadníky nouzi. Ti však mnohdy nemusí plně tolerovat určitou svobodomyslnost, nebo snahu netolerovat řadu konvencí. I řešení vážných věcí žena přesouvá do humorné roviny a někdy se stane, že míru svého vtipu a pošklebku až přežene a druhého urazí. Zapracujte na rozlišení vtipných a vážných věcí, dodržujte společenské normy a budete dokonalá.

Ryby

Toto znamená zvěrokruhu je spojeno s velkými emocemi. Ženy – ryby jsou charakteristické hlavě tím, že umí velmi projevovat emoce. Také je jejich povaha spojována s tím, že musí být vždy po jejich. Zde dokážou vše podřídit svému snu a potřebě, vlivem čehož nemusí brát žádný ohled na nikoho v okolí. Ženy v tomto znamení se vlivem svých vlastností málokdy vyrovnají ze ztrátou partnera. Pokud od nich odejde, opět trvají na faktu, že se k nim vrátí a tak na něho také čekají. Pokud jste ryba a chcete být dokonalou ženou, snižte své nároky a naučte se umění kompromisu. Uvidíte, že to vztah výrazně zlepší a podpoří.

Beran

Už samotný název jasně ukazuje na to, že člověk v tomto znamení je skutečně tvrdohlavý. A to může být ve vztahu celkem velkým problémem. Jde o celkem negativní vlastnosti, který může vztah narušit. Na druhou stranu je žena v tomto znamená věrná a oddaná a dokáže pro svého partnera udělat cokoliv – pokud to zrovna neodporuje tomu, co chce ona. I přes tuto pozitivní vlastnost je třeba říci, že ženy v tomto namění zvěrokruhu neumí náklonnost projevovat běžnými způsoby. Z toho mohou plynout pocity určité chladnosti k protějšku. Zde se může naopak naplno projevit žárlivost. Jak se zlepšit? Buďte méně obětavá, najděte kompromis, projevujte své city a žárlivost vymizí sama.

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Vaše sluneční znamení je klíč k pochopení karmy z minulých životů. Když budete vědět, co vám je předurčeno, můžete získat kontrolu nad svým životem.

Doporučené články Více