Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Všechno tohle je dáno osobností daného člověka, za kterou zcela jistě stojí znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil. Každé znamení je typické svým temperamentem, postojem a vlastnostmi, které utváří jeho osobnost. Z toho důvodu právě vaše znamení, co se týče partnerských vztahů, hraje zásadní roli. Díky všem těmto vlastnostem mohou určitá znamení k sobě padnout jako ulitá a naopak jsou i některá, mezi kterými to nikdy klapat nebude, ať dělají, co dělají. Která znamení zvěrokruhu se tedy k sobě vůbec nehodí?

HOROSKOP NA ROK 2019: Musíte se naučit říkat NE! Které znamení zplodí potomka?

HOROSKOP NA ROK 2019: Musíte se naučit říkat NE! Které znamení zplodí potomka?

Rok 2019 je s napětím očekáván. Zapomeňte na věci, které se staly včera, a soustřeďte se na budoucnost. Snažte se být odhodlanější než kdykoliv jindy, rok 2019 přináší mnoho zajímavých příslibů.

Doporučené články Více

Rak a Lev

I přesto, že se tito dva jedinci nesmírně fyzicky přitahují, nic jiného v jejich vztahu není. Nerozumí si jako lidé a ani jako přátelé, především proto, že Lev je naprostý narcista a Rak vše velmi silně emočně prožívá, což je něco, co k sobě příliš nejde. Lev mnohdy řekne bolestivá slova, která dokážou citlivému Rakovi ublížit na dlouhou dobu, ba dokonce napořád.