Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Všechno tohle je dáno osobností daného člověka, za kterou zcela jistě stojí znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil. Každé znamení je typické svým temperamentem, postojem a vlastnostmi, které utváří jeho osobnost. Z toho důvodu právě vaše znamení, co se týče partnerských vztahů, hraje zásadní roli. Díky všem těmto vlastnostem mohou určitá znamení k sobě padnout jako ulitá a naopak jsou i některá, mezi kterými to nikdy klapat nebude, ať dělají, co dělají. Která znamení zvěrokruhu se tedy k sobě vůbec nehodí?

Co udělá vašeho partnera šťastným? Berany nechte vyhrát, s Blíženci mluvte!

Co udělá vašeho partnera šťastným? Berany nechte vyhrát, s Blíženci mluvte!

Někdy toužíme udělat radost partnerovi na úkor vlastního štěstí. Někdy ale plníme sny, které jsou spíše naše. Spousta lidí má svá tajná přání, o kterých nahlas nemluví, ale byli by přímo nadšení, kdybyste jim ho někdy splnili. Zkuste to podle znamení zvěr

Doporučené články Více

Rak a Lev

I přesto, že se tito dva jedinci nesmírně fyzicky přitahují, nic jiného v jejich vztahu není. Nerozumí si jako lidé a ani jako přátelé, především proto, že Lev je naprostý narcista a Rak vše velmi silně emočně prožívá, což je něco, co k sobě příliš nejde. Lev mnohdy řekne bolestivá slova, která dokážou citlivému Rakovi ublížit na dlouhou dobu, ba dokonce napořád.