Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Všechno tohle je dáno osobností daného člověka, za kterou zcela jistě stojí znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil. Každé znamení je typické svým temperamentem, postojem a vlastnostmi, které utváří jeho osobnost. Z toho důvodu právě vaše znamení, co se týče partnerských vztahů, hraje zásadní roli. Díky všem těmto vlastnostem mohou určitá znamení k sobě padnout jako ulitá a naopak jsou i některá, mezi kterými to nikdy klapat nebude, ať dělají, co dělají. Která znamení zvěrokruhu se tedy k sobě vůbec nehodí?

7 důvodů, proč jsou ženy narozené ve znamení Lva ty nejlepší milenky!

7 důvodů, proč jsou ženy narozené ve znamení Lva ty nejlepší milenky!

Ne nadarmo se o náruživých ženách říká, že jsou v posteli jako lvice! Ženy narozené ve znamení Lva se umějí pohybovat na celé škále kočkovitých šelem. Od roztomilé kočičky až po rozlícenou saň!

Doporučené články Více

Rak a Lev

I přesto, že se tito dva jedinci nesmírně fyzicky přitahují, nic jiného v jejich vztahu není. Nerozumí si jako lidé a ani jako přátelé, především proto, že Lev je naprostý narcista a Rak vše velmi silně emočně prožívá, což je něco, co k sobě příliš nejde. Lev mnohdy řekne bolestivá slova, která dokážou citlivému Rakovi ublížit na dlouhou dobu, ba dokonce napořád.