Mezilidské vztahy jsou spletité a občas těžko srozumitelné. Někteří lidé jsou přesvědčení, že se stačí jen zamilovat. Ve skutečnosti je to ale všechno mnohem složitější. Vytvořit si zdravý a pevný svazek obvykle vyžaduje spoustu trpělivosti, lásky a času. Znamení zvěrokruhu mohou být užitečným vodítkem.

Jak se říká, vyřčené slovo ani párem koní zpátky nevezmeš, a partneři by měli být velmi opatrní na to, co a jak říkají. Měli by vždy najít správná slova k vyjádření svých myšlenek, názorů, přání a podobně. Podívejte se, co byste nikdy neměli říkat mužům podle jejich znamení zvěrokruhu, ať už na horoskopy věříte nebo ne.

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

Cikáni měli svou moudrost, která modernímu člověku mnohdy uniká. Jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna. V dnešní době, kdy je ezoterika, horoskopy i věštba velmi moderním trendem, vám nesmí

Doporučené články Více

Beran

Muži narození v tomto znamení bývají bytostnými vůdci. Jsou zvyklí nést zodpovědnost a všechno chtějí mít pod kontrolou nebo přímo ovládat. Rádi si myslí, že to, co říkají, je pro jiné lidi důležité. Naopak nesnášejí, když musejí někoho poslouchat nebo být v podřízené pozici. Berani nesou velmi těžce, když je jejich partner silnější, dominantnější a nerespektuje jejich názory. Jedna z nejhorších věcí, kterou můžete říct Beranovi je: „Uděláme to tak, jak to já považuju za vhodné!“

Býk

Muži Býci se nedokážou druhým jednoduše otevřít a k tomu jsou také spíše tvrdohlaví a plaší. Nicméně tito muži jsou na druhou stranu velmi oddaní partneři, a když už se zamilují, hledají vážné a dlouhodobé romantické vztahy. Býka rozhodně odradíte frázemi, že nehledáte nebo nechcete nic vážného, ať už se jedná o vztahy nebo životní postoje. Kromě toho, že téměř na 100 % zraníte jejich city, může dojít i na seriózní rozepře.

Blíženec

Muži ve znamení zvěrokruhu jako Blíženci jsou velmi aktivní. Nenávidí nudu a vždy hledají nová dobrodružství a zážitky. Mají velký dar řeči a umí vybrat ta nejvhodnější slova, díky nimž se budete cítit jako ten nejlepší a nejzajímavější člověk na světě. Muži Blíženci milují cestování a nové zkušenosti. Mají rádi život a udělají všechno, aby byl zajímavý a zábavný. A to je přesně důvod, proč byste před nimi měli vyhnout slovům, jako je rutina, stereotyp a neměnné zvyky.