Vodnář (21.1. – 20.2.)

Vodnáři, jste velmi úžasné bytosti, opravdu. Jste upřímní, chytří, nezávislí. Ale když dojde na lásku, máte tak nějak zafixovaný způsob, jak s ní nakládat. Jakmile se vám totiž někdo trochu přiblíží, jakoby jste se něčeho zalekli. Máte tendenci tyto lidi odstřihnout, uzavřít se před nimi. Svým způsobem se opravdu děsíte emocionální intimitě. A tento emocionální odstup je právě to, co vás dělá velmi těžkými partnery ve vztahu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Není úplně těžké se do vás zamilovat, milé Ryby, ale není to ani úplně nejjednodušší. Když už člověk získá šanci vás opravdu poznat se všemi kvalitami, kterými oplýváte, pak je velká pravděpodobnost, že se do vás zamiluje a už nepustí. Ale většinu času tato příležitost prostě nevznikne, protože jste rezervovaní lidé, kteří na začátku vztahu s lidmi neprojevují sami sebe na plno. Ostatní pak mají dojem, že se nezajímáte, přestože ve skutečnosti ano.

Jaké chlapy k sobě podle data narození přitahujete?

Jaké chlapy k sobě podle data narození přitahujete?

O tom, že naši osobnost ovlivňuje to, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili, se jistě každý z nás alespoň jednou již přesvědčil.

Doporučené články Více

Beran (21.3. – 20.4.)

Důvod, proč je do vás tak jednoduché se zamilovat, je ten, že máte kolem sebe úžasnou proudící energii, milujete dobrodružství, zábava je pro vás velmi důležitá a nebojíte se vykročit ze své zóny pohodlí. Co však někdy komplikuje vaše romantické vztahy je to, že se bojíte závazků. Na začátku nových vztahů jste neurčití, trochu znejišťujete druhého. To občas lidi vyděsí k ústupu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zamilovat se do Býka je velmi prosté. Zcela neopakovatelná vřelost, loajalita a duchaplnost, kterou oplýváte, není co víc povídat. Ačkoli jste někdy tvrdohlaví a mluvíte si svoje, pravdou zůstává, že jste nesmírně hodní lidé. Ostatní, jsou-li silné osobnosti dostatečně na to, aby zvládli vaše temnější stránky, vás budou milovat až za hrob.