Každý z nás už jistě zažil, jaké to je, když nám někdo zlomí srdce. A mnozí z nás měli za svůj život zlomené srdce již vícekrát.

Podobně jako bychom si měli brát poučení ze všech neúspěchů měli bychom si brát poučení v případě, kdy nám zlomí srdce někdo, na kom nám záleží.

Posedlosti podle znamení: Váhy milují nakupování, Berani dělají vše moc rychle

Posedlosti podle znamení: Váhy milují nakupování, Berani dělají vše moc rychle

Každé znamení zvěrokruhu má sklon k jedné nebo dvěma závislostem. Někdy jen občas, jindy se opakují s pravidelnou přesností. Čím jste beznadějně posedlá právě vy?

Doporučené články Více

To, že máme zlomené srdce, je i naší zásluhou, nejen zásluhou druhého člověka.

Pokud máte tedy pocit, že jste se stali obětí někoho, kdo vám zlomil srdce, přečtěte si, jak to může souviset s vaším znamením. Pomůže vám to zamezit tomu, aby se to opakovalo.

Beran

Pokud jste znamení Berana, vaší typickou vlastností je nezávislost. A proto i přes svou přívětivost a laskavost občas můžete působit chladně, odměřeně a odmítavě.

To je také důvod, proč někdo, kdo vám byl blízký, od vás časem odešel. V partnerských vztazích se chováte příliš odmítavě.

Horoskop na dnešní den - Středa (28-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Středa (28-11-2018)

Ozvou se problémy, kontakt s okolím nebude moc příjemný

Doporučené články Více

Býk

Jste tací tvrdohlaví, že vašim blízkým a přátelům umíte pěkně lézt na nervy. Když vás něco rozzlobí, jste schopni držet v sobě hněv velmi, velmi dlouho.

Tímto způsobem vašeho partnera často nutíte chodit kolem vás po špičkách, aniž byste si toho vůbec všimli.

Blíženci

Dělá vám problémy rozhodnout se nebo se k něčemu zavázat, a když se tak stane, pak to musí být přesně podle vašich představ.

Tato vlastnost vašeho partnera znepokojuje a občas dokonce zlobí. Budete se muset smířit s tím, že v životě málo co běží podle našich představ.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka jsou na svém partnerovi příliš citově závislí. Když jste ve vztahu, vašemu partnerovi nedovolíte ani dýchat.

Váš partner však potřebuje mít prostor i pro sebe. Dopřejte si ve vztahu trochu volnosti.