Všichni máme zvyky, návyky a špatné vlastnosti, kterými občas otravujeme sobě i druhým život. Zajímá vás, jak se liší podle slunečního znamení, ve kterém jste se narodili?


Beran


Tvrdohlaví mezci

Berani dost často nevědí, co se hodí a co ne. Jakmile se cítí být ve svém živlu, dokážou být dost hluční a chovají se nezřízeně. No, a když se cítí unavení, jsou zase až moc mírní. I proto zobou rádi léky na posílení energie nebo k jejímu utlumení. Pozor, nadměrné užívání psychofarmak je nebezpečné!

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ: Vodnář se uzavře do sebe, Váhy nad tím mávnou rukou

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ: Vodnář se uzavře do sebe, Váhy nad tím mávnou rukou

Někdo by řekl, že nevěra prostě patří k partnerskému životu. Jsou však i znamení zodiaku, které tuto postelovou zradu naprosto neskousnou a psychicky se složí. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Více

Býk
 


Labilní lidé

Býci mívají problém s tím, jak se vypořádat s úzkostí, takže si například velmi často koušou nehty. Tento špatný zvyk zničí všechny pokusy o hezkou manikúru! Býci jsou taky požitkáři milující dobré jídlo. Kromě hryzání nehtů zahánějí stres a úzkost také jídlem, a to pak snědí skoro vše, co najdou v ledničce a ve spíži.

Blíženci
 


Závislí žvanilové

Blíženci jsou posedlí komunikací, bez telefonu neudělají ani krok a jsou schopni pro zapomenutý mobil jet přes celé město. Když s nimi usednete k večeři, budou svým telefonem natolik pohlceni, že téměř nebudou vnímat, co říkáte. Oni prostě rádi kontrolují své e-maily, profily na sociálních sítích a vypadají jako nezdvořáci, kteří dávají přednost telefonu před přáteli.

Rak


Hladovějící snílci

Raci mají velmi špatný zvyk, a to nesnídat. Jejich myšlenky totiž neustále putují všude kolem, takže to jednoduše nestihnou. Jejich představivost a citlivost je příliš často rozptylují. Bohužel i všechny své pocity prožívají mnohem intenzivněji než jiná znamení zvěrokruhu, a tak i oni občas rádi sáhnou po lécích.