Každý má nějaké zlozvyky a neřesti, které k němu zkrátka patří a jen tak se jich nezbaví. Co ve vztahu ze začátku vůbec nevadí, se může časem stát velmi nepříjemnou třecí plochou. Prozradíme vám, jaké zlozvyky můžete u druhých čekat v závislosti na jejich astrologickém znamení.

Jedni vypadají na první pohled jako naprostí svatoušci a u druhých už tušíte něco nekalého okamžitě, ale jisté je, že zlozvyky má zkrátka každý – někdo malé, někdo větší, někdo zcela neobvyklé. Představíme vím ty nejtypičtější, které se u jednotlivých znamení objevují. Odhalte, jak hřeší vaši blízcí!

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jak je známo, Berani jsou živoucí tornáda, takže se často neumějí chovat ve společnosti. Bývají hluční a nepřeslechnutelní, dovedou křičet na celou restauraci nebo nahlas rozebírat soukromé problémy v MHD. Nedokážou se krotit. Rádi také skáčou druhým do řeči, protože je něco napadlo a je to mnohem zajímavější než to, co druhý zrovna vypráví. Vzhledem ke svým velkým ambicím čas od času zobou nejrůznější „léčiva“ na posílení výkonu, či naopak na utlumení a někdy se stává, že nevědí, kdy přestat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou velcí požitkáři, takže mezi jejich největší zlozvyky patří občasná lenost – nechce se jim vykopat se včas z postele, něco zařídit, trochu se uskrovnit. Jsou líní měnit své zajeté rutiny a přizpůsobit se. Kromě toho také snadno podléhají přejídání, zvláště ve stresových situacích – klidně do sebe o půlnoci naházejí celou ledničku, i když normálně si jídlo pomalu vychutnávají. V hádkách se někdy zablokují a nedokážou přiznat chybu, ačkoliv vědí, že ji udělali – umějí být zkrátka zabejčení.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci potřebují být stále v kontaktu, nejlépe se všemi. Proto nepustí z ruky telefon, a i když jdou s vámi do kavárny, budou na něm nekonečně něco ťukat a paralelně s vaší konverzací povedou pět dalších. Když jim mobil zabavíte, jsou naprosto marní, nervózní a nesví. Kromě toho si rádi věci tak trochu dobarvují – ne že by přímo lhali, ale jejich historky se často neodehrály přesně tak, jak vyprávějí. Kdyby popisovali do detailů skutečnost, nebylo by to pak tak zajímavé.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají tendence dělat ze sebe chudáčky a zveličovat každé příkoří, které se jim stane. Často se to dostane tak daleko, že nepustí ke slovu nikoho jiného, protože si vylévají srdce. Kromě toho snadno propadají všeobecné „blbé náladě“, kterou nejen šíří kolem sebe, ale také zahánějí různými „veselými pilulkami“. Někdy až přes míru. Umějí být nepříjemně žárliví a závislí na druhých, vyžadují pravidelné smsky a volání a urážejí se a panikaří, když na ně zapomenete. Jestli jste někdy za hodinu na kávě našli v telefonu třicet nepřijatých hovorů, byly pravděpodobně od Raka.

ŽEBŘÍČEK ZNAMENÍ: Kdo je nejhorší člověk? Štír je zlá zmije, Býci mlátí manželky, zato Ryby patří k nejmilejším li­dem!

ŽEBŘÍČEK ZNAMENÍ: Kdo je nejhorší člověk? Štír je zlá zmije, Býci mlátí manželky, zato Ryby patří k nejmilejším li­dem!

Zamysleli jste se někdy nad tím, které znamení patří k těm nejhorším a které k nejlepším? My pro vás máme žebříček od nejmilejších a nejhodnějších lidí až po ty, co kradou, lžou a podvádí. Podívejte se, jak jste v našem žebříčku obstáli.

Doporučené články Více