Kozorozi ulítávají na nakupování, Vodnáři zase rádi experimentují a pak lehce sklouznou do závislostí. Každý máme nějakou tu slabůstku, ať už je to jenom kousání nehtů nebo vynucování si pedantského pořádku v domácnosti. Jaké jsou ty vaše nejhorší zlozvyky podle vašeho znamení, na nichž by stálo za to zapracovat?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani dost často nevědí, co se hodí a co ne. Jakmile se cítí ve svém živlu, dokážou být dost hluční a chovají se nezřízeně. No a když jsou moc unavení, chovají se až moc mírně. I proto lidé narození v tomto znamení užívají rádi léky na posílení energie nebo k utlumení. Pozor, nadměrné užívání psychofarmak je nebezpečné!

Matky podle horoskopu: Jaké mateřské vlastnosti vám předurčují hvězdy?

Matky podle horoskopu: Jaké mateřské vlastnosti vám předurčují hvězdy?

Pokud jste ještě neměly tu možnost poznat samy sebe v mateřské roli, možná si čas od času kladete otázku, jak ji budete zvládat. Máme pro vás přehled mateřských vlastností podle zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci mívají problém s tím, jak se vypořádat s úzkostí, takže si velmi často koušou nehty. Tento špatný zvyk zničí všechny pokusy o hezkou manikúru! Býci jsou taky požitkáři milující dobré jídlo. Kromě kousání nehtů zahánějí stres a úzkost i jídlem, to pak snědí skoro vše, co najdou v ledničce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou posedlí komunikací, takže bez telefonu neudělají ani krok. Jakmile zjistí, že ho zapomněli doma, jsou ochotní vrátit se pro něj, i kdyby to bylo přes celé město! Když s nimi budete večeřet, budou svým telefonem natolik pohlceni, že je téměř nebude zajímat, co jim říkáte. Oni prostě rádi kontrolují svoje emaily, profily na sociálních sítích a vypadají jako nezdvořáci, kteří dávají přednost telefonu před přáteli.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci mají velmi špatný zvyk nesnídat. Jejich myšlenky totiž neustále putují všude kolem, takže to jednoduše nestihnou. Jejich představivost a citlivost je příliš často rozptyluje. Bohužel také všechny svoje pocity prožívají mnohem intenzivněji než jiná znamení zvěrokruhu, proto užívají často léky, které zahánějí smutek.