Někdo lehce podlehne vzteku, druhý zase touží po věcech, které jsou pro něj nedostupné. Každý máme jiné slabosti, a proto podléháme jiným neřestem, které v krajním případě mohou přerůst i ve zločin.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jste přirozený vůdce, silný a ambiciózní. Žádný beránek, ale Beran. Investujete tvrdě do své práce a máte obvykle dost peněz. Peníze jsou taky hnacím motorem všeho, co děláte. Pokud byste se tedy měla dopustit nějakého zločinu, pak by se týkal peněz. Defraudace, přepadení banky či krádež.

Pár zajímavých věcí, které o vás prozradí měsíc vašeho narození

Pár zajímavých věcí, které o vás prozradí měsíc vašeho narození

Všichni jste určitě slyšeli o tom, že znamení zvěrokruhu mohou hodně napovědět o vaši osobnosti a vlastnostech. Věděli jste, že i měsíc narození vypovídá hodně o vaší osobnosti? Měsíc narození vám může poskytnout celistvý pohled na vaše vzory chování,

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci milují materiální věci a velmi rádi nakupují. Pokud by se k nim měl přiřadit nějaký potenciální zločin, pak kleptománie. Cokoli a všechno, co by se vám dostalo pod ruku, by bylo vaše. Chtěla byste pro sebe jen to nejlepší a nic by vás nezastavilo – snad jen ruka zákona.