Zajímá vás, které znamení se k tomu vašemu nejvíce hodí v partnerských vztazích? Chcete vědět, zda budete mít se svým vysněným mužem harmonický vztah? Poznejte silné a slabé stránky jednotlivých znamení a jejich ideální protějšky!

Beran

Berani jsou v lásce velmi důslední a energičtí, milují buď od prvního okamžiku, nebo nikdy. Díky tomu si budou rozumět se znameními stejného živlu, tedy se Lvy, Střelci a Berany. Dobře si ale rozumí i s Býkem, Pannou nebo Rybou.

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

První úplněk letošního roku k nám přichází 21. ledna, v 06:12 hod. Mělo by jít o „Sněžný úplněk“ podle starých Indiánů, ale všechno bude jinak. K úplňku se pojí zároveň úplné zatmění Měsíce, jedná se o poslední úplné zatmění tohoto desetiletí. Měsíc bude

Doporučené články Více

Býk

Býci v lásce nikam nespěchají. Potřebují nejprve vytvořit pevnou základnu ve svém vlastním životě a až poté si do něj přizvou osobu, o kterou se dobře postarají. V lásce jsou romantičtí, proto bude jejich život harmonický s Pannou, Štírem, Vodnářem, Kozorohem nebo Rakem. Magická přitažlivost působí se Štírem, tady však hrozí velmi složité vztahy.

Blíženci

Blíženci jsou zvídaví a vynalézaví, což se projevuje i v lásce. Sdělování a výměna láskyplných citů je pro ně velmi důležitá. Mohou však být přelétaví a trpět výkyvy nálad, které však nevyvedou z míry Raka, Pannu ani Váhu. Dobře si rozumí i s Blíženci a Vodnáři. Velmi romantický vztah budou prožívat se Lvem a Beranem.

Rak

Domácký Rak si potrpí na hluboké city, které očekává i od svého protějšku. Lásku zkoumá do jejího nejmenšího detailu a potřebuje cítit, že je milován. Jednu duši a jedno tělo s ním ideálně tvoří Štír, Rak i romantická Ryba. Vhodné je i spojení s Pannou, která do vztahu vnese praktický nadhled, nebo s Kozorohem, který je Rakovi výborným protějškem.