Každý z nás má nějakou tu vlastnost, která se neřadí do skupiny těch dobrých.

Každý z nás je nějaký. Každý máme své plusy i mínusy. Jsme lidé, kteří mají dobré, ale i špatné vlastnosti. To, jaký člověk může být, se dá poznat podle znamení horoskopu, ve kterém se narodil. Podobné články už na našem webu jsou. Dnes se ale nebudeme zabývat těmi dobrými vlastnostmi, ale těmi špatnými. A jak zjistit, jaké špatné vlastnosti máte? Stačí pokračovat ve čtení, najít své znamení a následně si vedle něj přečíst pravdu o vás a vašem charakteru.

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Ať už na horoskopy věříte nebo ne, určitě jste už o nich slyšeli.  Možná se vám zdá, že na vás horoskop vašeho znamení obvykle nesedí. Víte, čím to může být způsobeno?

Doporučené články Více

Lev – Štír – Vodnář – Panna

Lev – Lvi bývají arogantní a tvrdohlaví. Nechtějí poslouchat názory ostatních lidí a je velmi těžké s nimi trávit čas bez toho, aby vás nenaštvali.

Štír – Štír má obvykle dvě osobnosti – dobrou a špatnou. Když má štír dobrou náladu, je na lidi příjemný a hodný. Jakmile má ale náladu špatnou, zachází s nimi jako s odpadky. Dokáže tak občas ublížit lidem, kteří nesplňují jeho požadavky.

Vodnář – Tito lidé mají největší problémy se zradou. Dokáží zradit člověka v moment, kdy mají pocit, že už ho nepotřebují

Panna – Panna myslí hlavně na sebe. Ráda o sobě mluví, o svých problémech, cílech, snech a často zapomíná na ostatní.

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?

Doporučené články Více