Střelec – Ametyst

 je mimořádně mocným kamenem s ochrannou sílou. Očistí a posílí tělo. Zbaví vás nespavosti či nočních můr. Kámen posiluje i věrnost a lásku. Pomáhá se soustředit, přijímat nové myšlenky a dodává rozhodnost.

Kozoroh – Mechový Achát

 je spjat s přírodou a má schopnosti obnovovat narušenou rovnováhu. Přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele. Zlepší sebedůvěru a posiluje pozitivní vlastnosti. Dokáže vyléčit deprese, infekce a nachlazení.

Zlozvyky podle zvěrokruhu: Lvi jsou lenoši, Střelci nestálí

Zlozvyky podle zvěrokruhu: Lvi jsou lenoši, Střelci nestálí

Všichni máme zvyky, návyky a špatné vlastnosti, kterými občas otravujeme sobě i druhým život. Zajímá vás, jak se liší podle slunečního znamení, ve kterém jste se narodili?

Doporučené články Více

Vodnář – Fluorit

 má silnou ochrannou moc na duševní úrovni. Posílí vaše myšlenky a potlačí silné emoce. Pokud budete zoufalí či ve stresu, tak vám pomůže. Zastavuje psychickou manipulaci a dodává řád každodenní rutině.

Ryby – Ametrín

 v sobě kombinuje moc ametystu a citrínu. Působí silně a rychle. Očistí vaši mysl od stresu, napětí a uklidní ji. Pokud jste mezi lidmi nervózní, napomáhá tomu, abyste byly více snášenliví. Vnese do vašeho života jas a tvůrčí způsob řešení.