Lev – Girasol

 v sobě nese mocnou energii Měsíce. Dokáže prohloubit a posílit vaše city. Rozežene neklid a nespokojenost. Zvýši vaši kreativitu ve všech směrech a navodí nové myšlenky. Léčebné vlastnosti jsou, že pomáhá žaludku a játrům, ale také činnosti močového měchýře.

Panna – Jaspis

 vašemu tělu přinese klid, pomoc ve stresu a oporu. Chrání před duševními, ale i fyzickými riziky. Pohlcuje negativní energie a přináší pocit naplnění. Ze zdravotního hlediska dodá tělu energii, zmírní porodní bolesti a podporuje trávení.

NEŘESTI podle znamení: Býk si kouše nehty, Štír spořádá kila čokolády

NEŘESTI podle znamení: Býk si kouše nehty, Štír spořádá kila čokolády

Podle znamení zvěrokruhu se toho dá zjistit opravdu hodně! I to, jaké mají jednotlivá znamení zlozvyky. Často tyto věci vyplují na povrch, když se necítí úplně nejlépe. Nezdravé zlozvyky mohou zničit i život a některá znamení si ani neuvědomují, jak si se

Doporučené články Více

Váhy – Obsidián

 má jemnější účinky. Výborně pohltí negativní energii, chrání vaši auru a pročišťuje zemskou čakru. Utiší smutek, lítost a úzkost. Z léčebného hlediska pomáhá lepšímu ukládání důležitých vitamínů C a D.

Štír – Hematit

 je mocným kamenem ve vytahování nemocí z těla. Uvádí tělo do rovnováhy, ale nezapomene ani na mysl a ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a nevpouští negativní energie do vaší aury.