Většina lidí u sebe rádo nosí nějaké talismany, které jim přináší štěstí či je nabíjí energií. Kupte si ale ty, co jsou přesně pro vás podle vašeho znamení. Jaký kámen je ten váš? 

Beran – Achát

 je naprosto ideálním kamenem pro Berana. Dodává citovou, tělesnou, ale i rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pokud vás trápí negativní myšlenky či pocity, tak vás jich zbaví. Ze zdravotního hlediska díky němu můžete předejít střevním potížím a celkově zlepšíte fungování střev.

Horoskop podle indiánů: Jaké zvíře podle nich představujete?

Horoskop podle indiánů: Jaké zvíře podle nich představujete?

Indiáni byli vždy považováni za moudré a rozvážné. I proto bychom jim měli naslouchat, zvláště co se týká horoskopu, který mají ale úplně jiný než my. Je rozřazen vysloveně podle zvířat, která žijí ve volné přírodě. Z následujících řádků se dozvíte, jaký

Doporučené články Více

Býk – Rubín

 je kamenem bohatství a ochrany. Vytváří vám štít proti všem druhům otoků a představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Ze zdravotního hlediska čistí lymfatický systém a slinivku břišní.

Blíženec – Jantar

 je silný uzdravovací kámen, který vás i ochrání. Pohlcuje negativitu a nastolí ve vašem těle rovnováhu. Z léčivého hlediska je pomocníkem snad ve všech směrech. Pomůže i při bolestech hlavy.

Rak – Kalcit oranžový

 je ochranným kamenem, který, když se podrží v ruce, tak dodává tělu neskutečnou energii. Udržuje city v rovnováze, zbavuje strachu a pomáhá překonat deprese. Ze zdravotního hlediska působí příznivě na rozmnožovací systém a zbavuje tělo hlenu.