Většina lidí u sebe rádo nosí nějaké talismany, které jim přináší štěstí či je nabíjí energií. Kupte si ale ty, co jsou přesně pro vás podle vašeho znamení. Jaký kámen je ten váš? 

Beran – Achát

 je naprosto ideálním kamenem pro Berana. Dodává citovou, tělesnou, ale i rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pokud vás trápí negativní myšlenky či pocity, tak vás jich zbaví. Ze zdravotního hlediska díky němu můžete předejít střevním potížím a celkově zlepšíte fungování střev.

Měsíční horoskop na listopad 2018

Měsíční horoskop na listopad 2018

Listopad nám začal zabarvovat listí do pestrobarevných odstínů a teploty klesají až k bodu mrazu. Zjistěte, co vás čeká v tomto měsíci a připravte se na mnohé nástrahy přicházejících studených dnů. Někdo se bude těšit z nových setkání. Někoho naopak čekaj

Doporučené články Více

Býk – Rubín

 je kamenem bohatství a ochrany. Vytváří vám štít proti všem druhům otoků a představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Ze zdravotního hlediska čistí lymfatický systém a slinivku břišní.

Blíženec – Jantar

 je silný uzdravovací kámen, který vás i ochrání. Pohlcuje negativitu a nastolí ve vašem těle rovnováhu. Z léčivého hlediska je pomocníkem snad ve všech směrech. Pomůže i při bolestech hlavy.

Rak – Kalcit oranžový

 je ochranným kamenem, který, když se podrží v ruce, tak dodává tělu neskutečnou energii. Udržuje city v rovnováze, zbavuje strachu a pomáhá překonat deprese. Ze zdravotního hlediska působí příznivě na rozmnožovací systém a zbavuje tělo hlenu.