Mít dobrého přítele u sebe je dnes velmi vzácné. Člověka, na kterého se můžeme vždy spolehnout, který nás nikdy nezklame a podrží i v těžkých chvílích.

Stejně i v partnerství je tato ctnost nesmírně důležitá. Mezi všemi znameními zvěrokruhu můžeme najít taková, která se považují za nejpřátelštější.

Nemůžete najít toho pravého? Pannám chybí spontánnost, Lvi musí lépe naslouchat!

Nemůžete najít toho pravého? Pannám chybí spontánnost, Lvi musí lépe naslouchat!

Jste pořád single a nevíte, kde je zakopaný pes? Zkuste se zeptat zvěrokruhu, důvody jsou možná takové, které by vás ani nenapadly. Někdy stačí málo a hned je šance najít toho pravého (nebo pravou).

Doporučené články Více

Zde je 5 znamení, která je dobré mít v životě při sebe.

Býk (20. duben–21. květen)

Jedna věc, kterou musíte vědět o lidech narozených v tomto znamení, je, že mají neuvěřitelnou sílu. Jsou neuvěřitelně odolní, pracovití a neústupní.

Znamená to, že jsou to lidé, kteří se nikdy neunaví z pokušení si získat vaši náklonnost. Nikdy se nevzdají před tím, než se pokusí si získat vaši lásku.

Patří mezi lidi, kteří by vždy prošli dlouhé míle za těmi, které milují nejvíce na světě. Jsou také známí tím, že jsou velmi loajální vůči svým partnerům.

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

Doporučené články Více

Nikdy by se nedopustili nevěry. Jsou vždy ochotni vynaložit potřebné úsilí, aby zachovali harmonii a rovnováhu vztahu.

Jsou velmi domácky založení a jsou přesvědčeni, že vytvářejí prospěšné prostředí pro romantiku a lásku. Dalším přínosem lidí, narozených v tomto znamení, je, že s největší pravděpodobností budou velmi zruční v kuchyni.

Když máte Býka ve své domácnosti, nikdy nebudete hladoví!

Rak (22. červen–22 červenec)

Rak je pravděpodobně nejromantičtějším partnerem, kterého byste mohli mít v životě. Neexistují žádné hranice pro množství lásky, které je Rak ochoten dát svému partnerovi.

Tito lidé nikdy nevezmou nic zpět, pokud jde o jejich lásku a náklonnost ve vztazích. Vždy plně investují do svých vztahů, a proto se jejich partneři nikdy nebudou cítit méněcenní.

Jsou vždy ochotni sdílet spoustu času se svými partnery. Ve skutečnosti by neměli žádný problém budovat své plány kolem vztahu, aby se jejich partneři nikdy necítili ignorování nebo neupřednostňování.

Jsou také velmi štědří, pokud jde o vynaložení úsilí ve vztahu. Vždy by udělali to, co je potřeba, aby vztah fungoval. Stále můžete od Raka očekávat, že vás bude rozmazlovat a zahrne vás svou láskou.

Vždy se můžete na Raka spolehnout, že se o vás postará, když se cítíte zranitelní a slabí. Pokud jde o pracovní etiku, existuje velmi málo typů lidí, kteří by mohli překonat toto znamení.

Váhy (23. září–22 říjen)

Jde o společenského motýla všech znamení zvěrokruhu. O lidech v tomto znamení bylo vždy známo, že jsou to jedny z nejatraktivnějších, nejpřátelštějších a nejspolečenštějších lidí na této planetě.

Může být velmi obtížné, aby se lidé zamilovali do Vah. Je vždy radostí být kolem nich a jsou to skvělí lidé do společnosti.

Jsou to přirození vypravěči a mají sílu udržovat zajímavé a veselé rozhovory po celou dobu. Jde o velmi inteligentních a vtipných lidí.

Jsou to výjimeční lidé se smyslem pro humor a ostrým jazykem. Patří mezi romantických partnerů, kteří by se nikdy nenamáhali s vámi flirtovat.

Vždy se snaží co nejvíce, abyste se do nich zamilovali znovu a znovu. Jsou také známí jako velmi loajální lidé navzdory jejich sympatii k širokým sociálním kruhem.