Každý má nějaké šrámy a jizvy, pupínky nebo vyrážku, kila navíc nebo je naopak kost a kůže. Každý by možná někdy chtěl být vyšší nebo mít jinou barvu vlasů. Ale lze vůbec dosáhnout dokonalosti? Těžko! Možná tak na reklamních fotkách. Jenže právě nedokonalost dodává lidem krásu a osobitost!

Hnát se bezhlavě za dokonalostí by byla cesta nekonečná a neúspěšná. Tím ale nechceme říct, že si nemáme svého těla vážit, že o něj nemáme pečovat. Že bychom neměli zdravě jíst a věnovat se pohybovým aktivitám. To všechno je samozřejmě dobré a důležité. Ale musíme tyto věci dělat s láskou k sobě samým. Nemá smysl toužit po bájné dokonalosti, jen abychom se zavděčili okolí. Koneckonců není člověk ten, který zavděčil by se všem.

Vztah na dálku? Tato znamení by se do toho rozhodně neměla pouštět

Vztah na dálku? Tato znamení by se do toho rozhodně neměla pouštět

Potkali jste konečně někoho, s kým si náramně rozumíte, ale má to jeden velký háček... Jste od sebe několik kilometrů daleko a vaše láska tak musí čelit velkým zkouškám. Některá znamení zvěrokruhu na takový typ vztahu však nejsou vůbec nastavena a raději

Doporučené články Více

Beran

Berani chtějí být nejlepší. Když vědí, že nemůžou vyhrát, raději se hry ani nezúčastní. Jenže takhle přece nechcete žít. Berani, vy jste rodilými vůdci. Máte schopnost měnit svět! No, nebo alespoň své blízké okolí. A to je velká síla! Buďte takoví, jací jste a buďte na to hrdí. Kráčejte životem se vztyčenou hlavou! Dáte tak příklad a motivaci i ostatním. Nestyďte se za to, že možná máte podle nějakých obecných standardů pár kilo navíc nebo nemáte tvář jak z reklamy na šampón. Je to přece nesmysl! Kdo by vlastně měl určovat tato pravidla, podle kterých budete žít? Vy, nebo naškrobení panáci z reklamních časopisů?

Býk

Býci jsou velmi citliví na svůj vzhled. Dovedou strávit dlouhé hodiny vybíráním toho, co na sebe. Rádi si vychutnáváte pochvalné poznámky okolí, ale někdy se možná zbytečně trápíte nad tím, že vám někdo nevysekl poklonu, když jste to zrovna čekali. No a co! Nenechte si kazit radost tím, co si myslí ostatní. Někdy za jejich chováním může být třeba pouhá žárlivost. Vsaďte na svůj vkus a styl, ten máte výborný!

Blíženci

V Blížencích se mohou mísit různorodé povahové rysy. Jste rozvelátí v duchu, a to se zobrazuje i na vaší vnější podobě. Symetrie je vám naprosto cizí. Vy jste naopak ti, kteří si mohou dovolit bláznivé a nepravidelné účesy. Šílené barvy a střihy šatů. Využijte toho ve svůj prospěch! Máte dar vypadat dobře ve věcech, ve kterých by jiní vypadali jako šašci a sklidili posměch. A to je přeci oproti ostatním skvělá výhoda! Dovolte si víc bláznivin. Třeba i s tím, že rozesmějete okolí. Nikdy z toho totiž nebude trapas, ale legrace a skvělá nálada pro všechny. Jak na to? Věřte si!

Raci

Vaším problémem, milí Ráčci, je to, že míváte někdy až přehnaný komplex z vašeho těla. A týká se to především oblasti břicha, za které se často a zbytečně stydíte. Jenže věděli jste, že vyrýsovaný pekáč buchet je podle lékařů velmi nezdravá věc? Stydíte se do plavek? Inspirujte se břišními tanečnicemi, které vyzdobují svůj pas šperky, korálky nebo barevnými šátky. Stačí trochu přemýšlet nad výběrem vhodného oblečení a budete jako filmové hvězdy. Máte totiž jejich charisma!

TIBETSKÝ HOROSKOP: ZJISTĚTE, CO JSTE SI DO ŽIVOTA PŘINESLI Z MINULOSTI! STAČÍ, KDYŽ SI ZVOLÍTE ROK, VE KTERÉM JSTE SE NARODILI!

TIBETSKÝ HOROSKOP: ZJISTĚTE, CO JSTE SI DO ŽIVOTA PŘINESLI Z MINULOSTI! STAČÍ, KDYŽ SI ZVOLÍTE ROK, VE KTERÉM JSTE SE NARODILI!

Věříte v karmu? Pokud jste na pochybách, podívejte se, co o vás říká tibetský horoskop. Karma totiž ovlivňuje naše životy více, než bychom si mysleli…

Doporučené články Více