Stále nemůžete potkat toho pravého? Hvězdy vám poradí, jak vybírat podle znamení zvěrokruhu! Kdo je váš osudový partner?

BERAN

Láska jako řemen: Energické holky-berany úžasně doplní muž ve znamení raka, který se nebude bát projevit emoce. Silnou lásku a souznění mohou berani prožít i se znamením ryby.

Zamilujte se... Do vlastního těla! Podle znamení zvěrokruhu

Zamilujte se... Do vlastního těla! Podle znamení zvěrokruhu

Každý má nějaké šrámy a jizvy, pupínky nebo vyrážku, kila navíc nebo je naopak kost a kůže. Každý by možná někdy chtěl být vyšší nebo mít jinou barvu vlasů. Ale lze vůbec dosáhnout dokonalosti? Těžko! Možná tak na reklamních fotkách. Jenže právě nedokonal

Doporučené články Více

Tohle nedopadne dobře: Dominantní lev vás bude deptat. Stejně tak žárlivé blížence moc nezvládnete.

BÝK

Láska jako řemen: S býkem zažijete lásku jako blázen! Bude to vaše spřízněná duše. Avšak i romantičtí raci mohou být tím pravým pro vás.

Tohle nedopadne dobře: Rozlítaný střelec vám přinese spoustu slz. Doma ho jen tak neudržíte, a to vás bude bolet.

BLÍŽENCI

Láska jako řemen: Pro raka budete jedinou největší láskou, a to vás bude bavit. S mužem ve znamení váhy zažijete spoustu zábavy.

Venušin horoskop: Silná vášeň ovládne chtivého Lva, Váhy se budou tulit

Venušin horoskop: Silná vášeň ovládne chtivého Lva, Váhy se budou tulit

Planeta Venuše je teď hodně silná, avšak její chod je zpětný. To znamená, že vše, co jsme v minulosti prožili v oblasti lásky a vztahů a stále nemáme zpracováno, se nám vrátí. Jak budou vypadat tyto dny? Hvězdy vědí, že to ze začátku nebude úplně zalité s

Doporučené články Více

Tohle nedopadne dobře: Panna je pro vás příliš tiché znamení. Se štírem zase budete v neustálém konfliktu.