Občas ve svém životě uděláme rozhodnutí, kterým příliš nerozumíme, ovšem sami v sobě jsme přesvědčeni, že je to tak správně. A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Beran – výbušnost

Beran je horká hlava, a jakmile se mu něco nezdá, dokáže vybouchnout. Ovšem tak, jak rychle vzplanul, se taky rychle dokáže zase zchladit. Dejte si však pozor na to, co mu říkáte, umí být nepředvídatelný a impulzivní a věřte nám, do hádky s Beranem se pouštět raději nechcete.

HOROSKOP NA VÍKEND je tu: LEV chce partnera pořádně uspokojit, BERAN potká skvělou partii

HOROSKOP NA VÍKEND je tu: LEV chce partnera pořádně uspokojit, BERAN potká skvělou partii

Víkend si bude říkat o pořádný relax. To někteří zrozenci pochopí po svém a budou sexuálně řádit. O víkendu budete mít příležitost vyrazit do společnosti. Neváhejte a vyrazte! Možná se potkáte se svým idolem. Některá znamení však budou vystavena zkoušce v

Doporučené články Více

Býk – obžerství

A to teď není myšleno jen co se jídla týče. Býci jednoduše řečeno milují vše pěkné, krásné a drahé. Milují dobré jídlo, nové oblečení, šperky a mnoho dalšího. A právě těchto věcí se nedokážou nikdy nabažit a užívají si jich plnými doušky.

Blíženci – přetvářka

Jak je o Blížencích známo, mají dvě tváře a to je právě kámen úrazu. Přetvářky, nečestné jednání, přikrášlování si svých historek, lhaní o důležitých věcech či o úplných maličkostech – to je klasický Blíženec. Oni v tom bohužel nevidí nic špatného, jen se před zraky jiných rádi dělají zajímavými.

Rak – sebeláska

Sebeláska je v jisté formě pro život velmi důležitá, ovšem i v tomto případě platí, že se nic nemá přehánět, což zrovna u Raků neplatí. Milují sami sebe a k sobě potřebují někoho, kdo je bude neustále oplývat lichotkami a zahrnovat je láskou.