Občas ve svém životě uděláme rozhodnutí, kterým příliš nerozumíme, ovšem sami v sobě jsme přesvědčeni, že je to tak správně. A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Beran – výbušnost

Beran je horká hlava, a jakmile se mu něco nezdá, dokáže vybouchnout. Ovšem tak, jak rychle vzplanul, se taky rychle dokáže zase zchladit. Dejte si však pozor na to, co mu říkáte, umí být nepředvídatelný a impulzivní a věřte nám, do hádky s Beranem se pouštět raději nechcete.

Jak můžete udělat svět lepším místem podle svého znamení zvěrokruhu?

Jak můžete udělat svět lepším místem podle svého znamení zvěrokruhu?

Štve vás, jak je svět nastavený? Jste sice jen člověk, ale pokud budete chtít, můžete svými silami něco změnit. Kdyby vaše snaha měla pomoci jen jednomu člověku, má to smysl. V čem můžete být nápomocni?

Doporučené články Více

Býk – obžerství

A to teď není myšleno jen co se jídla týče. Býci jednoduše řečeno milují vše pěkné, krásné a drahé. Milují dobré jídlo, nové oblečení, šperky a mnoho dalšího. A právě těchto věcí se nedokážou nikdy nabažit a užívají si jich plnými doušky.

Blíženci – přetvářka

Jak je o Blížencích známo, mají dvě tváře a to je právě kámen úrazu. Přetvářky, nečestné jednání, přikrášlování si svých historek, lhaní o důležitých věcech či o úplných maličkostech – to je klasický Blíženec. Oni v tom bohužel nevidí nic špatného, jen se před zraky jiných rádi dělají zajímavými.

Rak – sebeláska

Sebeláska je v jisté formě pro život velmi důležitá, ovšem i v tomto případě platí, že se nic nemá přehánět, což zrovna u Raků neplatí. Milují sami sebe a k sobě potřebují někoho, kdo je bude neustále oplývat lichotkami a zahrnovat je láskou.