Co si zaseješ, to si sklidíš. Pravidlo, které prostě nelze jen tak obejít. Další roční období se kvapem blíží a hvězdy vědí, jak se vám vaše psychická námaha po létě odmění. Sklidíte zasloužené sladké ovoce, nebo vám zbude jen spousta těžkostí? Hvězdy vám řeknou, jak na tom budete a na co se připravit. Podzim je časem sklizně a je potřeba s tím počítat.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Pokud jste ještě nedokončili důležitou věc, na kterou jste měli deadline již v létě, napravte to alespoň v září. Zbytečně vám to totiž brání v posunu. Nedělejte si zbytečné překážky.

Jaký je váš skrytý talent? Býci jsou výborní kuchaři, Blíženci dobří organizátoři

Jaký je váš skrytý talent? Býci jsou výborní kuchaři, Blíženci dobří organizátoři

Každý člověk má něco, co mu jde lépe než ostatním. Přirozeně, lehce, bez námahy. Jako by se pro to rovnou narodil. Nikdo neví, odkud přesně tenhle talent pochází, ale zdá se, že jsme ho získali už při početí. Jaký je ten váš? Víte o něm nebo ho potřebujet

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Vy jste se v létě do někoho zamilovali, že. Natolik vám oblbnul hlavu, že nemyslíte na nic jiného. V tomto období se můžete radovat, protože se vám podaří oslovit vaši lásku a půjdete konečně na rande. Máte důvod se radovat.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Trochu vás na začátku měsíce skolí deprese. Je to důsledkem toho, že jste si v létě nevzali žádnou dovolenou a jeli jste jako šroub. Je na čase si vzít alespoň pár dní volna a pořádně se zrelaxovat, uleví se vám.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Máte oslabenou imunitu, takže vaším hlavním úkolem bude jíst hodně vitaminů! Kupte si odšťavňovač a každé ráno si udělejte lahodnou pomerančovou šťávu, která skvěle nakopne vaše tělo.