Každý říká, že začátky nového vztahu jsou nejkrásnější. To je sice pravda, ale jsou taky plné trapasů, nejistot a obav. Z čeho máte největší strach před prvním rande vy?

Beran

Jste si vědomi toho, jak vášnivá a silná osobnost jste. I kdybyste se to snažili skrývat, mnoho s tím neuděláte. Jste na to taky patřičně pyšní, jenže před prvním rande se tak trochu bojíte, že tím protějšek vyděsíte. A to třeba i proto, že budete ze schůzky až příliš nadšení.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (09-05-2019)

Býk

Nejvíc se bojíte toho, že bude váznout dialog. Neumíte se hned otevřít a začátky vašich vztahů konverzačně většinou jen kloužou po povrchu. Vy ale přece nejste tak nudní a uzavření. Jen prostě potřebujete víc času. Modlíte se, že to vaše rande pochopí a budete mít možnost mu ještě předvést, jak zábavní a upřímní umíte být.

Blíženec

 Máte strach, že, i když budete chtít působit seriózně, nebude vás brát protějšek vážně. Flirt a nestálost z vás totiž vyzařuje na sto honů. Taky máte obavy, abyste byli dostatečně zajímaví. My bychom na vašem místě měli spíš obavy, jestli protejšku nebude vadit, že se nedostane ke slovu…

Rak

 Raci, moc přemýšlíte. A to je ten největší kámen úrazu i na rande. I když jste milí a zábavní, většinou se celou schůzku utápíte v přemýšlení nad tím, jestli se potenciálnímu partnerovi fakt líbíte, a zapomínáte dělat ty věci, díky kterým byste se mu fakt zalíbili. Chce to vypnout!