Vztahy podle horoskopu: Která znamení se k sobě nehodí?

Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně, podle toho, jaké vlastnosti a rysy nesou jejich osobnosti. U kterých znamení si dát pozor, protože váš vztah bude zbytečně komplikovaný?

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

První úplněk letošního roku k nám přichází 21. ledna, v 06:12 hod. Mělo by jít o „Sněžný úplněk“ podle starých Indiánů, ale všechno bude jinak. K úplňku se pojí zároveň úplné zatmění Měsíce, jedná se o poslední úplné zatmění tohoto desetiletí. Měsíc bude

Doporučené články Více

Článek
Samozřejmě nelze tvrdit, že spolu někdo nemůže vyjít jen proto, že se narodil ve Lvu a jeho drahá polovička v Býku. Jejich vztah bude složitější a vyžádá si více kompromisů, přesto ale může fungovat. Je ale dobré o tom něco vědět předem, abyste mohli zvážit – stojí to za to? Která znamení si tedy opravdu nesednou?

Beran (21. 3.–20. 4.)


Ohnivým Beranům nebude vyhovovat křehká duše Raků, která jen těžko zvládá jejich živočišnou energii a nadšení. Raci vám budou připadat nudní a jako příliš citlivé princezny. Tahle dvojice je doslova jako oheň a voda. Ani Váhy vám nebudou stačit ve zběsilém tempu, nevrhají se nikam po hlavě a spontánně, vždy radši vyčkávají. A Kozorohové, ti vás zaskočí svým škarohlídstvím a přílišnou realističností, budou vás tak trochu brzdit v rozletu.

Býk (21. 4.–21. 5.)


Zemští Býci potřebují cítit, že jsou respektováni a že je jim druhý stoprocentně oddaný, což jim Lvi nedokážou poskytnout, sami potřebují tak trochu obdivovatele. Ani se Štíry vám to nepůjde lehce, uvidíte v nich totiž to, co vám chybí – vášeň, tajuplnost a nevypočitatelnost – a tak trochu jim budete závidět. A zvědaví Vodnáři vás budou zase vytáčet svou neschopností zakotvit v přítomném okamžiku, stálým fantazírováním a stavěním vzdušných zámků.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)


Hraví lehkomyslní Blíženci nikdy nepochopí strnulou dokonalost Panny, která je bude dovádět šílenství, v jejím životě si budou připadat jako v muzeu. Ani se Střelci nebude soužití jednoduché, protože obě znamení jsou osobnostmi, které navíc lehko mění názory i nálady. Tato dvojitá nestabilita ve vztahu přináší Blížencům obrovský pocit nejistoty. A s Rybami Blíženci pořád cítí tak trochu strach a přílišnou zodpovědnost – všechno je to tak vážné a hluboké, na to nejste zvyklí.

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Doporučené články Více