Vztahy podle horoskopu: Která znamení se k sobě nehodí?

Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně, podle toho, jaké vlastnosti a rysy nesou jejich osobnosti. U kterých znamení si dát pozor, protože váš vztah bude zbytečně komplikovaný?

Panny skvěle uklízí. Blíženec vám prodá i mrtvolu: V čem vynikají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Panny skvěle uklízí. Blíženec vám prodá i mrtvolu: V čem vynikají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Každý člověk je šikovný na něco. Někdo je manuálně zručný, jiný vyniká spíše v oborech, kde ruce tolik nepotřebujeme. Málokdo ví, že na to, v čem jsme dobří má vliv znamení, ve kterém jsem se narodili. A na co jste machři vy? 

Doporučené články Více

Článek
Samozřejmě nelze tvrdit, že spolu někdo nemůže vyjít jen proto, že se narodil ve Lvu a jeho drahá polovička v Býku. Jejich vztah bude složitější a vyžádá si více kompromisů, přesto ale může fungovat. Je ale dobré o tom něco vědět předem, abyste mohli zvážit – stojí to za to? Která znamení si tedy opravdu nesednou?

Beran (21. 3.–20. 4.)


Ohnivým Beranům nebude vyhovovat křehká duše Raků, která jen těžko zvládá jejich živočišnou energii a nadšení. Raci vám budou připadat nudní a jako příliš citlivé princezny. Tahle dvojice je doslova jako oheň a voda. Ani Váhy vám nebudou stačit ve zběsilém tempu, nevrhají se nikam po hlavě a spontánně, vždy radši vyčkávají. A Kozorohové, ti vás zaskočí svým škarohlídstvím a přílišnou realističností, budou vás tak trochu brzdit v rozletu.

Býk (21. 4.–21. 5.)


Zemští Býci potřebují cítit, že jsou respektováni a že je jim druhý stoprocentně oddaný, což jim Lvi nedokážou poskytnout, sami potřebují tak trochu obdivovatele. Ani se Štíry vám to nepůjde lehce, uvidíte v nich totiž to, co vám chybí – vášeň, tajuplnost a nevypočitatelnost – a tak trochu jim budete závidět. A zvědaví Vodnáři vás budou zase vytáčet svou neschopností zakotvit v přítomném okamžiku, stálým fantazírováním a stavěním vzdušných zámků.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)


Hraví lehkomyslní Blíženci nikdy nepochopí strnulou dokonalost Panny, která je bude dovádět šílenství, v jejím životě si budou připadat jako v muzeu. Ani se Střelci nebude soužití jednoduché, protože obě znamení jsou osobnostmi, které navíc lehko mění názory i nálady. Tato dvojitá nestabilita ve vztahu přináší Blížencům obrovský pocit nejistoty. A s Rybami Blíženci pořád cítí tak trochu strach a přílišnou zodpovědnost – všechno je to tak vážné a hluboké, na to nejste zvyklí.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (08-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (08-11-2018)

Dnešní den využijte své dobré nálady a zajistěte si klidné místečko

Doporučené články Více