Vztahy podle horoskopu: Která znamení se k sobě nehodí?

Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, jiná méně, podle toho, jaké vlastnosti a rysy nesou jejich osobnosti. U kterých znamení si dát pozor, protože váš vztah bude zbytečně komplikovaný?

Jak se oblékají jednotlivá znamení? Vodnáři milují sekáče

Jak se oblékají jednotlivá znamení? Vodnáři milují sekáče

Náš módní styl ovlivňují nejrůznější faktory od typu postavy po charakterové rysy. Určitým ukazatelem může být také znamení zvěrokruhu. Jaké že jste znamení?

Doporučené články Více

Článek
Samozřejmě nelze tvrdit, že spolu někdo nemůže vyjít jen proto, že se narodil ve Lvu a jeho drahá polovička v Býku. Jejich vztah bude složitější a vyžádá si více kompromisů, přesto ale může fungovat. Je ale dobré o tom něco vědět předem, abyste mohli zvážit – stojí to za to? Která znamení si tedy opravdu nesednou?

Beran (21. 3.–20. 4.)


Ohnivým Beranům nebude vyhovovat křehká duše Raků, která jen těžko zvládá jejich živočišnou energii a nadšení. Raci vám budou připadat nudní a jako příliš citlivé princezny. Tahle dvojice je doslova jako oheň a voda. Ani Váhy vám nebudou stačit ve zběsilém tempu, nevrhají se nikam po hlavě a spontánně, vždy radši vyčkávají. A Kozorohové, ti vás zaskočí svým škarohlídstvím a přílišnou realističností, budou vás tak trochu brzdit v rozletu.

Býk (21. 4.–21. 5.)


Zemští Býci potřebují cítit, že jsou respektováni a že je jim druhý stoprocentně oddaný, což jim Lvi nedokážou poskytnout, sami potřebují tak trochu obdivovatele. Ani se Štíry vám to nepůjde lehce, uvidíte v nich totiž to, co vám chybí – vášeň, tajuplnost a nevypočitatelnost – a tak trochu jim budete závidět. A zvědaví Vodnáři vás budou zase vytáčet svou neschopností zakotvit v přítomném okamžiku, stálým fantazírováním a stavěním vzdušných zámků.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)


Hraví lehkomyslní Blíženci nikdy nepochopí strnulou dokonalost Panny, která je bude dovádět šílenství, v jejím životě si budou připadat jako v muzeu. Ani se Střelci nebude soužití jednoduché, protože obě znamení jsou osobnostmi, které navíc lehko mění názory i nálady. Tato dvojitá nestabilita ve vztahu přináší Blížencům obrovský pocit nejistoty. A s Rybami Blíženci pořád cítí tak trochu strach a přílišnou zodpovědnost – všechno je to tak vážné a hluboké, na to nejste zvyklí.

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Jak se na svátky připravit, aby byly co nejpohodovější a nezhroutili jste se? Na koho je potřeba být milejší a kdo má předvánoční shon pevně v rukách? A jak přežít Vánoce, aniž by utrpěl váš vztah s partnerem? Každé znamení je prožívá jinak, tak si ty let

Doporučené články Více