Potkali jste konečně někoho, s kým si náramně rozumíte, ale má to jeden velký háček... Jste od sebe několik kilometrů daleko a vaše láska tak musí čelit velkým zkouškám. Některá znamení zvěrokruhu na takový typ vztahu však nejsou vůbec nastavena a raději by se do něj neměla pouštět. Komu vztah na dálku naprosto ztroskotá?

Našli jste někoho, s kým je vám neskutečně dobře a máte pocit, že jste spřízněné duše? Rozhodnout se, zda jít do vztahu je velmi klíčové a pokud v tom navíc hraje roli velká vzdálenost, měli byste to zvážit opravdu důkladně. Zvládnete to? Vydrží vaše láska i přesto, že se uvidíte párkrát za rok?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Možná se dozvíte, proč jste si oblíbili zrovna toho svého, nebo proč on si zamiloval vás… Každý si rád přečte horoskop. Někdy nám poví i to, co jsme sami o sobě nevěděli… Například váš partner. Proč ho vlastně milujete? Opravdu to víte? Přemýšleli jste

Doporučené články Více

Některá znamení zvěrokruhu jsou hodně tolerantní, takže jim nebude dělat takový problém udržet si vztah i na dálku. Někteří jedinci však potřebují každý den dokazovat city a chtějí mít partnera neustále u sebe. Kdo by se raději neměl do vztahu na dálku pouštět?

BLÍŽENCI

Toto znamení zvěrokruhu by se o vztah na dálku nemělo ani pokoušet. Blíženci totiž potřebují ve vztahu neustálý kontakt a je velmi pravděpodobné, že by tato láska skončila zlomeným srdcem a pláčem.

Nic jim nenahradí fyzický kontakt, takže si dříve či později najdou někoho, kdo bydlí tzv. za rohem a koho budou mít pořád při ruce.