Potkali jste konečně někoho, s kým si náramně rozumíte, ale má to jeden velký háček... Jste od sebe několik kilometrů daleko a vaše láska tak musí čelit velkým zkouškám. Některá znamení zvěrokruhu na takový typ vztahu však nejsou vůbec nastavena a raději by se do něj neměla pouštět. Komu vztah na dálku naprosto ztroskotá?

Našli jste někoho, s kým je vám neskutečně dobře a máte pocit, že jste spřízněné duše? Rozhodnout se, zda jít do vztahu je velmi klíčové a pokud v tom navíc hraje roli velká vzdálenost, měli byste to zvážit opravdu důkladně. Zvládnete to? Vydrží vaše láska i přesto, že se uvidíte párkrát za rok?

TOTO JE DŮVOD ZTROSKOTÁNÍ VZTAHU PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. LEV MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU A PANNÁM CHYBÍ VE VZTAHU …

TOTO JE DŮVOD ZTROSKOTÁNÍ VZTAHU PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. LEV MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU A PANNÁM CHYBÍ VE VZTAHU …

Téměř každý má za sebou alespoň jeden nevydařený vztah a mnohdy nám je velmi líto, jak to dopadlo. Někdy jsou důvody rozchodu zjevné, ale někdy i po čase tápeme a nevidíme věci jasně…

Doporučené články Více

Některá znamení zvěrokruhu jsou hodně tolerantní, takže jim nebude dělat takový problém udržet si vztah i na dálku. Někteří jedinci však potřebují každý den dokazovat city a chtějí mít partnera neustále u sebe. Kdo by se raději neměl do vztahu na dálku pouštět?

BLÍŽENCI

Toto znamení zvěrokruhu by se o vztah na dálku nemělo ani pokoušet. Blíženci totiž potřebují ve vztahu neustálý kontakt a je velmi pravděpodobné, že by tato láska skončila zlomeným srdcem a pláčem.

Nic jim nenahradí fyzický kontakt, takže si dříve či později najdou někoho, kdo bydlí tzv. za rohem a koho budou mít pořád při ruce.