Láska je mocná čarodějka a dělá s člověkem divy. Někdo přináší květiny, jiný je romantický, další o své city bojuje. Jak poznáte na svém protějšku, že vás skutečně miluje a není to jen krátkodobá záležitost?

Beran


Jakmile se Berani zamilují, bojují o svou lásku ze všech sil. Ohnivě flirtují, a přitom se chovají něžně. Může se stát, že začnou milovanou osůbku slovně škádlit. Pokud se to stane, začněte jejich milé narážky oplácet. Moc se jim to líbí. Berani udělají z lásky i nemožné a rádi připravují překvapení.
 

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Znamení zvěrokruhu nám může o člověku mnoho povědět. Dokonce i to, co od nich můžeme čekat při hádce a jak reagují při rozzuření.

Doporučené články Více

Býk


Pro Býky nejsou typická velká gesta a rychlá rozhodnutí. Vyznání citů je pro ně klíčové. Pakliže si nejsou svými city jisti, vyznání lásky se nedočkáte. S Býky musíte mít velkou dávku trpělivosti. Pro Býka jsou typické i obdarovávání, romantická večeře při svíčkách, rozmazlování, galantnost a poklony. 


Blíženci


Blíženci se nestydí oznámit své city. Ihned upřímně řeknou, jak se věci mají. Rozhodně se nebudou s nikým radit a nedozvíte se nic z druhé ruky. Vyznání lásky může být někdy komické, dokážou to s vtípky pořádně přehnat. Na druhou stranu učarují přirozeností, šarmem a krásnými slůvky.


Rak


Zrozenci Raka jsou romantici a vyznávali by lásku každý den. To platí v případě, jsou-li opravdu zamilovaní. Jenže to se slovy moc neumí a stydí se. Jednou to jistě řeknou, ale poleze to z nich jako z chlupaté deky. Ovšem v romantickém stylu, možná s hudbou. Rak oslní i sladkostmi a květinami.