Láska je mocná čarodějka a dělá s člověkem divy. Někdo přináší květiny, jiný je romantický, další o své city bojuje. Jak poznáte na svém protějšku, že vás skutečně miluje a není to jen krátkodobá záležitost?

Beran


Jakmile se Berani zamilují, bojují o svou lásku ze všech sil. Ohnivě flirtují, a přitom se chovají něžně. Může se stát, že začnou milovanou osůbku slovně škádlit. Pokud se to stane, začněte jejich milé narážky oplácet. Moc se jim to líbí. Berani udělají z lásky i nemožné a rádi připravují překvapení.
 

Posedlosti podle zvěrokruhu: Berani ujíždějí na kávě, Váhy na nakupování

Posedlosti podle zvěrokruhu: Berani ujíždějí na kávě, Váhy na nakupování

Každé znamení zvěrokruhu má sklon k jedné nebo dvěma závislostem, které se během života mohou projevit. Někdy jen občas, jindy se opakují s pravidelnou přesností. Může to být cokoli – nezvladatelná touha po adrenalinu, jídle nebo sexu. Jaká posedlost je t

Doporučené články Více

Býk


Pro Býky nejsou typická velká gesta a rychlá rozhodnutí. Vyznání citů je pro ně klíčové. Pakliže si nejsou svými city jisti, vyznání lásky se nedočkáte. S Býky musíte mít velkou dávku trpělivosti. Pro Býka jsou typické i obdarovávání, romantická večeře při svíčkách, rozmazlování, galantnost a poklony. 


Blíženci


Blíženci se nestydí oznámit své city. Ihned upřímně řeknou, jak se věci mají. Rozhodně se nebudou s nikým radit a nedozvíte se nic z druhé ruky. Vyznání lásky může být někdy komické, dokážou to s vtípky pořádně přehnat. Na druhou stranu učarují přirozeností, šarmem a krásnými slůvky.


Rak


Zrozenci Raka jsou romantici a vyznávali by lásku každý den. To platí v případě, jsou-li opravdu zamilovaní. Jenže to se slovy moc neumí a stydí se. Jednou to jistě řeknou, ale poleze to z nich jako z chlupaté deky. Ovšem v romantickém stylu, možná s hudbou. Rak oslní i sladkostmi a květinami.