Všechno jde výborně, proběhlo několik schůzek, posíláte si zamilované textovky, dokonce už jste možná nejbližším přátelům řekla, že máte nový objev. A pak se něco zadrhne. Proč? Odpověď můžete najít v horoskopu.
 

Beran

Beran je rychlý a impulzivní. Nasadí ostrý start, a jde do toho naplno. Stejně rychle však může také ochladnout a začít hledat jinde, pokud nemá pocit, že vše dokonale „sedlo“.
Pokud chcete vědět, na čem jste, zeptejte se přímo, pokud bude vše jak má být, usmíří se s vámi v posteli.

Keltský horoskop podle stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

Keltský horoskop podle stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

Jaký strom, taková povaha. Takhle to vidí moudrost Keltů. Tak schválně, který strom je ten váš? Najděte se a poznejte, jaké jsou vaše silné stránky či slabosti.

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou ve vztazích skvělí, věrní, stabilní a spolehliví. Vědí, co chtějí, a toho se drží. Zní to skvěle, ne? Problém je, že chtějí všechno hned. Všechno je buď černé nebo bílé, nereagují dobře na žádné váhání či  nejistotu z vaší strany. Pokud si není jistý, jak se cítíte, bude velmi rychle nejistý.
Pomoc je snadná. Potřebuje uklidnění, takže s ním ohledně svých citů mluvte jasně.

Blíženec

Blíženci jsou rozpolcení sami o sobě, takže pokud nemáte jasno, co k vám cítí, je to jejich přirozený stav. Pokud vám dávají smíšené signály, opravdu se to stane jedním ze dvou důvodů. Buď to mezi vámi začíná být vážné a on má strach, nebo to vážné není vůbec a chce si jen dál hrát.

Blíženci si obecně hrají rádi, a pokud vás to nebaví, je nejsnadnější sbalit se a se hrou skončit. Pokud jste sama také hráčka, dokážete ho upoutat a opravdu si to užijete.

Rak

Rak je vodní znamení, což znamená, že je hluboký, intuitivní, citlivý a pravděpodobně umělecký. To jde ovšem ruku v ruce s velkým emočním zatížením. Pokud se tedy drží zpátky, je dost možné, že prochází nějakým depresivním obdobím. Dobrou zprávou je, že jeho špatná nálada možná s vámi nemá nic společného. Dej mu pár dní, a uvidíte, jestli zas vyleze z krunýře.